Temmuz 19, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Oklahoma Eyaleti beyzbolu, Texas Tech’i yener ve Big 12 rövanşını zorlar

Oklahoma Eyaleti beyzbolu, Texas Tech’i yener ve Big 12 rövanşını zorlar

Oynar

Brennan Phillips’in sadece istikrara ihtiyacı vardı.

Sürahi, Cumartesi günü altıncı sıradaki Texas Tech’e karşı ikinci sıradaki OSU’nun Büyük 12 Turnuvası maçında kendini genç kariyerinin en büyük aşamasında buldu.

Phillips, Kovboylar için bir eleme oyununa varan bir oyunda başlangıç ​​​​nodunu aldı ve açılış vuruşunda Red Raiders koşucuları biri dışarıdayken köşelere koyduğunda bir sıkışma yaşadı.

Ancak ikinci vuruşu yaptıktan sonra Phillips, Texas Tech’ten Gavin Cash ile boğuştu. Phillips, vuruş bölgesinin tepesine bir ısıtıcı yerleştirdi ve Cash atışı bitirmek için sallanarak aşağı indi.

OSU, büyük ölçüde Phillips sayesinde Texas Tech’e karşı 8-1’lik galibiyetinde asla geride kalmadı. Eski Owasu Lisesi başlangıç ​​oyuncusu yalnızca bir koşuya izin verdi ve sahada altı vuruşta kariyerinin en yüksek yedi vuruşunu kaydetti.

Daha: Oklahoma Eyaleti beyzbol takımı, West Virginia açıklarındaki Big 12 Turnuvasında elenmekten kaçınıyor

OSU, Cumartesi günü saat 16:00’da Teksas, Arlington’da tekrar Texas Tech ile oynayacak. Kazanan, Pazar günü saat 17:00’de dördüncü seribaşı TCU ile karşılaşacağı şampiyonluk maçına yükselir.

Phillips, Ohio Eyalet Üniversitesi yarasalarından çok yardım aldı.

David Mendham, ikinci vuruşun sonunda topu yuvarladı. Cuma günü OU’ya karşı bir galibiyette beş RBI topladıktan sonra, kıdemli, takımına 1-0 öne geçmek için bir RBI ikiye katladı.

Mendham bir sonraki maçta Marcus Brown bir RBI single’ında sağ sahaya bir top sürdüğünde eve geldi.

OSU daha sonra 8-0 öne geçmek için sonraki iki vuruşta altı tur ekledi.

Tyler Wolfert hücuma öncülük etti. Üçüncü vuruşta bir RBI ikiye katladıktan sonra, Young dördüncü vuruşta tekrar vurdu.

READ  Bowden: Çok erken MLB takaslarının gerçekleşmesini ve Luis Arez için bir takasın gerçekleşmesini isterim

Wolfert, Texas Tech’ten Jase Lopez’den bir alt sahaya bağlandı ve önde gelen bir single için sağ sahaya bir lazer atışı gönderdi.

Texas Tech’in tek başına koşusu, beşinci vuruşun zirvesi sırasında tek başına home run için üst güverteye sol sahaya bir top atan Hudson White sayesinde geldi.

Ancak Bayden Root, Texas Tech’in geri dönüşüne dair tüm umutları durdurdu. Kıdemli atıcı, üç vuruşta üç vuruş kaydederek kurtarmayı yaptı.

Wulfert, OSU’yu üç RBI ve biri 2’ye 4 vuruşla plakada yönetti.Nolan Shubart ayrıca iki RBI ve 4’e 2’yi vurarak iki koşu yaptı.

OSU – Texas Tech Baseball maçı için canlı güncellemeler, öne çıkanlar