Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Justin Fields, Bears'ı NFL Draftında 1. Sıra Seçimiyle Acımasız Bir Karar Vermeye Zorlayacak – NBC Sports Chicago

Justin Fields, Bears'ı NFL Draftında 1. Sıra Seçimiyle Acımasız Bir Karar Vermeye Zorlayacak – NBC Sports Chicago

CHICAGO — Carolina Panthers'ın Bears'a 2024 NFL Draftında resmi olarak 1 numaralı seçimi vermesine saatler kala, oyun kurucu Justin Fields ikinci çeyrekte Soldier Field'da Atlanta Falcons'a karşı pas vermek için geri çekildi ve herkesin nefesini tutmasına neden oldu.

Falcons defans oyuncusu Bud Dupree sağ taraftan serbest bırakıldı ve Fields, üçüncü ve sekizde çuval biten sürüşün hakları konusunda öldü. Tarlalar yükseldi ve Dupree sarsıldı. Cebinden kaçmaya çalışırken, defans oyuncusu David Unemat onu bacağından yakaladı. Fields bir şekilde özgürce hareket etti ve Calais Campbell'ın içinden geçerek harika bir sürüşü 13 yarda kazanca dönüştürdü.

Oyun, galibiyetten sonra saha dışına çıkarken Eddie Jackson ve Jaquan Brisker'ı ayağa kaldırdı ve Fields'ı havalandırdılar.

Bears'ın Soldier Field'daki 37-17'lik yenilgisinden sonra Jackson, “Büyücü. Sen bir büyüsün! Bunlar tam olarak benim sözlerim” dedi. “Kardeşim, sen büyülüsün. Büyüleyicisin kardeşim. Bu senin yeni adın. Bu delilik.”

Bears genel menajeri Ryan Poles'u bekleyen zorlu sezon dışı kararının sona erdiği günde Fields, Bears hayranlarının “Justin'i istiyoruz!” Saat biterken.

“Justin'i istiyorum. Hepimiz Justin'i istiyoruz. Hadi gidelim!” Brisker galibiyetten sonra soyunma odasında şunları söyledi: “Bu bizim adamımız. Bu adam kesinlikle oyun oynuyor ve bir lider. Böyle bir adamı seviyoruz. Elindeki her şeyi veriyor. Beş top çalmayı başardı. Bilmiyorum bile dostum. Kesinlikle harika. Yapabilirsin.” Böyle bir adamın kaymasına izin verme.”

Fields günü sağ kenardan DJ Moore'a 32 yardalık bir skorla açtı. Bears'ın açılış hamlesini, 7 yardalık bir gol için uç bölgenin arka köşesindeki Moore'a buzlu bir halat atarak noktaladı.

Bu, Fields'ın hepsini bir araya getirdiğinde yapabileceği her şeyi mükemmel bir şekilde özetleyen bir performansın başlangıcıydı.

Fields'ın Pazar günkü ilk yarısı, Bears formasıyla oynadığı futbolun tartışmasız en iyi ikinci yarısıydı ve Hail Mary girişiminde yalnızca bir kez tamamlayamadığı Broncos'a karşı yalnızca ilk yarıyı geride bıraktı.

READ  Gio Orchila, Justin Verlander'ın şutunu 4. sıraya koydu

Fields oyunu 268 yarda ve bir touchdown için 32'ye 20'de tamamlarken, 45 yarda ve sahada bir sayı ekledi. Mükemmel değildi. Bazı ıskalamalar ve bazı geç tetik çekmeler vardı. Bu olacak.

Ancak genel olarak Fields, Bears'ın -eğer gerekli görürse- onun yerine başka birini seçme hakkını elde ettiği gün elinden gelenin en iyisini yapıyordu.

Jackson, Fields hakkında “Onu takdir etmelisin dostum” dedi. “Yaptığı her şey, yaşadığı her şey, onun hakkındaki tüm konuşmalar. Ortalığı karıştırıyor ve buraya gelip bu takımı oynuyor ve liderlik ediyor. Böyle birine şapkanızı çıkarmalısınız. O, gerçekliğini gösterdi.” “O gerçek bir lider. “Her hafta buraya gelmeye devam ediyor, herkesin söylediklerini inkar ediyor ve onların yanlış olduğunu kanıtlıyor.”

Galibiyetin ardından takım arkadaşları, Fields'e destek vermek için kutlama purosu dumanı hâlâ havadayken soyunma odasına girdiler.

“Houdini!” Kyler Gordon oyun kurucuyu dolabına doğru kucaklarken bağırdı.

“Büyücü. Bu çılgıncaydı, kardeşim.” DeMarcus Walker, Fields'ın yanından geçerek dolaba doğru yürürken kocaman bir gülümsemeyle şunları söyledi:

Hücum koordinatörü Luke Getsy yaklaştı ve Fields'ı tebrik ederek bu başarı karşısında başını salladı.

Üçüncü ve sekizinci kaçış, büyük şemada hiçbir şey ifade etmeyen bir oyun, Kutupları ve Ayıları bekleyen büyük kararı belirleyebilir.

“Bunu daha önce de söyledim ve söylemeye devam edeceğim, onu oyun kurucu olmayan yapan şey nedir?” DJ Moore galibiyetten sonra şunları söyledi: “Demek istediğim bugün Houdini Yasası onun tabutuna çivi çakmalıydı [coffin] …o o”. Orta saha oyuncusu olacak. Onun forvet olmasını istiyorum. Söylediğimi söyledim ve şu anda en üst seviyede. “Bu onlara bağlı.”

Tarlalarda her zaman flaşlar vardı. Geçen ay paslardaki tutarlılık sağlandı, ancak inanılmaz oyun kurmanın parıltısı devam etti.

READ  Tom Brady ve Bucs, Saints'i oyun kazandıran bir tank avcısında son saniyelerde yenmenin bir yolunu buluyor.

Moore, sağlıklı bir Cole Kimmitt ve bir başka iyi kanat alıcısı ile Pazar günü Falcons'a karşı oynayan Fields, plan yapması zor ve işler iyi giderken durdurulması zor bir oyun kurucu.

Alanlar sürekli gelişiyor. Bu bir günah değildi. İlerleme asla böyle değildir. Ancak Fields'ın Pazar günü yaptığı gibi, çok az kişinin – belki de yalnızca birinin – başarabileceği bir oyunun öne çıkardığı etkileyici bir performansla tüm parçaları bir araya getirmesi özel bir durum.

Montez Sweat şöyle konuştu: “Dinamik. Çok dinamik. Lamar Jackson ve Patrick Mahomes gibi oynuyor ama oyuncular diğer oyun kurucularda olduğu gibi bunda aşırıya kaçmıyorlar. Ama hiçbir şeyden biri değil. “Yanımda olduğu için mutluyum.”

Fields, önümüzdeki belirsiz geleceğe odaklanmaksızın “şu anda yaşıyordu”. Neden Bears'ın geleceğin ilk oyun kurucusu olması gerektiğine dair tartışma yapacak biri değil.

Geçen hafta Fields'a bu sezon Bears'a ne gösterdiği soruldu. Tatbikata katılmayı reddetti.

Fields, “Daha iyiye gidiyor” dedi. “Biliyorlar. Biliyorlar. Binada herkes benim kim olduğumu biliyor. Dediğim gibi, kontrol edebildiğim şeyi kontrol edebilirim ve hepsi bu.”

Ancak tüm sezonu şimdiki zamanda yaşayarak ve yarını umursamadan geçirirken Fields, Bears'ın ilk oyun kurucusu olarak Soldier Field'da son başlangıcı olabilecek şeyin tadını çıkarmak için Pazar günü bir gününü ayırdı. Kar'ı hatırlayacaktır. Georgia'da tezahürat yaparak büyüdüğü takımla karşılaştığını hatırlayacaktır. Maç saati yaklaşırken taraftarların ona tezahürat yaptığını hatırlayacaktır.

Fields galibiyetten sonra “Bu maçı kesinlikle hayatımın geri kalanı boyunca hatırlayacağım” dedi.

Geleceği belirsiz olsa da Bears'ın soyunma odasında Pazar günkü galibiyetin son bölüm değil, bir şeyin başlangıcı olduğuna dair umut var.

Moore galibiyetten sonra “Bu tezahüratları duydum” dedi. “Kutularını biliyorum [front office, ownership] “Oradalar, onların da bu şeyleri duyduklarını biliyorum.”

READ  Sam Kerr'in şok yaralanması, Avustralya'nın Dünya Kupası'na muzaffer başlangıcını gölgede bıraktı

Ayılar bir şeyler inşa ediyor. 0-4'te başlayan ve Dünya'nın iç çekirdeğindeki bir çöplüğe ait olan bir sezon, stokları hızla yükselen bir takım için artık ileriye doğru olumlu bir adım.

Fields, büyümesi, potansiyeli ve dinamik yeteneği, Bears'ın 2024'te sürekli olarak yarattığı ivmenin hayati bileşenleri olarak görülüyor.

Cole Kmet, Fields'ın sihirli kaçışı hakkında “Gerçekten bu ligde bunu başarabilecek tek kişinin o olduğunu düşünüyorum” dedi. “Sanırım onu ​​bu kadar büyüleyen de bu. Görülmesi çok özel bir şey.”

Brisker, “Çılgın oyunlar oynuyor” dedi. “Ona 'Bu Houdini. O bir köpek. O bir köpek. O farklı. Böyle oyunlar oynayan birini asla göremezsiniz' dedim.”

“O bir köpek. Onunla oynamayı bırak gerçekten.”

Chicago'da geleceğin ne kadar parlak olduğuyla ilgili bir günde, bunun bir parçası olmayabilecek tek parça muhteşem bir performans sergiledi ve liderliğini yaptığı soyunma odasındaki duyguyu mükemmel bir şekilde özetleyen göl kıyısının tezahüratlarla yankılanmasına neden oldu. .

En azından bir maç daha.

Under Center Podcast'ini takip etmek için buraya tıklayın.