Şubat 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Zach Cunningham, Cardinals'a karşı çıkıyor – NBC Sports Philadelphia

Zach Cunningham, Cardinals'a karşı çıkıyor – NBC Sports Philadelphia

Kartallar, Pazar öğleden sonra Kardinallerle karşılaşacakları karşılaşmada defans oyuncusu Zach Cunningham'dan yoksun olacak.

Cunningham dizindeki sakatlık nedeniyle üst üste üçüncü maçını kaçıracak. Başlangıçta Cunningham'ın hafta sonuna girişi şüpheliydi, ancak Cumartesi günü şüpheli durumuna düşürüldü.

İyi haber şu ki Eagles'ta bazı önemli oyuncular sakatlıktan dönecek. Avonte Maddox (göğüs), Landon Dickerson (başparmak) ve Nicholas Morrow (karın) aktif durumda ve oynayacak.

Maddox'un geri dönmesiyle tecrübeli Bradley Roby sağlıklı.

İşte Kartallar'da aktif olmayan kişilerin tam listesi:

CB Darius Slay (diz)
LB Zach Cunningham (diz)
CB Bradley Roby
QB Tanner McKee
DT Marlon Tuipulotu
İlk Tyler Steen

Kardinaller için orta saha oyuncusu Kyler Murray (hastalık) aktif. Murray bu hafta iki günlük antrenmanı kaçırdı ancak Eagles'a karşı oynayacak.

Rashaad Penny'nin geri koşması da aktif.

Maddox, 2. haftada Vikinglere karşı yaşadığı göğüs sakatlığının ardından geri dönecek. Maddox ameliyat oldu ve sezon sonu gibi görünüyordu ama geri dönebildi. Oyun kurma becerisinden yoksun bir ikinci oyuncu için Maddox'u play-off yarışına geri döndürmek çok büyük bir şey.

Kadroda Maddox'a yer açmak için Kartallar, IR'ye Albert Okwuegbunam'ı sıkı son olarak yerleştirdi. Eagles, hamlesini Cumartesi günü duyurdu ve aynı zamanda geçen hafta Eagles'taki ilk maçında da özel takımlarda oynayan defans oyuncusu Brandon Smith'i de kadrosuna kattı.

Dickerson, iki hafta önce baş parmağından ameliyat olduktan sonra sadece bir maç kaçırmıştı. Kıdemli Sawa Obita boşluğu doldurdu. Dickerson bu hafta sol başparmağı yoğun bir şekilde sarılmış halde antrenman yaptı, bu yüzden bu sargının onu bu oyunda ne kadar etkilediğini görmemiz gerekecek.

Morrow, Giants maçını karın sakatlığı nedeniyle kaçırdı. Geçen hafta şüpheli olarak girdi ancak maç öncesi antrenmanını tamamlayamadı. Eagles'ın bu maçtaki oyuncuları Morrow, Shaq Leonard, Ben Van Someren ve Smith olacak.

READ  New Orleans Saints çaylağı Chris Olaf, yeni takım arkadaşı Michael Thomas ile hızlı öğreniyor

Podcast'lerinizi aldığınız her yerde Eagle Eye'a abone olun:
Apple Podcast'i | Youtube müzik | Spotify | dikiş | Sanat19 | RSS | YouTube'da izle