Nisan 2, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Square Enix, birden fazla 2022 oyunu dahil olmak üzere devasa Switch e-ticaret satışını başlatıyor (Kuzey Amerika)

Resim: Square Enix

Square Enix bugün çok büyük bir yayıncının lansmanını yaptı. Kuzey Amerika’da eShop’a geçiş yapın. Japon geliştiricinin konsolda yayınlanan geniş RPG ve oyun yelpazesinde %90’a varan tasarruf sağlanabiliyor. Şu andan itibaren 30 Mart’a kadar (teşekkür ederim Savaş 64!).

Ama bu sadece klasik Final Fantasy VII veya Dragon Quest rakipleri değil. Geçen yılın Chrono Cross: The Radical Dreamers Edition (en son güncelleme sayesinde artık hazır), The DioField Chronicle ve Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion gibi daha yeni oyunların tümü ay sonuna kadar indirimli.

Şirketin PowerWash Simulator ve Life is Strange gibi diğer oyunlarından bazıları da indirimin bir parçası, yani hepiniz için seçenek sıkıntısı yok.

Öyleyse, Square Enix’ten bir şey arıyorsanız, neden mağazamızdan ekstra %5 indirim için bir eShop kartı almıyorsunuz? Fazladan birkaç kuruş kazanmak için ödeme sırasında NLIFE5’i girmeniz yeterlidir.

Lütfen bu sayfadaki bazı harici bağlantıların bağlı kuruluş bağlantıları olduğunu unutmayın; bu, onlara tıklayıp bir satın alma işlemi gerçekleştirirseniz, satışın küçük bir yüzdesini alabileceğimiz anlamına gelir. Daha fazla bilgi için lütfen FTC Açıklamasını okuyun.

İşte Square’in Switch’teki muhteşem indiriminden öne çıkanlar:

Hayal ettiğiniz bir şey fark ettiniz mi? ikisine de göz atın Square Enix Fırsatlarıveya sadece sitedeki çevrimiçi mağazaya göz atın Resmi internet sitesi. Bir şey almak için 30 Mart’a kadar vaktin var.

Square Enix’in bir sonraki Switch düzeltmesi satışta mı? Yorumlarda bize bildirin.

READ  Takashi Izuka: Sonic Frontiers, Sonic'in "önümüzdeki on yıl için bir sonraki adım"