Temmuz 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Juventus, iki acı yenilginin ardından Durk Telecom’u yönetiyor

Jovent de Badalona, ​​bu Çarşamba Palau Olimpiyatları’nda Türk Telekom Ankara’yı konuk ediyor (9:00 pm 71-70) ve Avrupa Kupası A Grubu liderliğini sürdürüyor.

Türkiye liginde art arda dört yenilginin ardından, daha alt sıralarda olmasına rağmen bu turnuvada aynı eşitlikte (2-1) altıncı sırada yer alan bir oyuncuya karşı bunu yapacak.

Carls Duran’ın takımı son iki maçta iyi performans göstermesine rağmen düştü. Hem Belgrad hem de Valensiya’daki finallerde kaybetti ve teoride kendine güvenini etkilemeyen iki yenilgi ekledi, ancak bunun yerine maçlarının son çeyreklerini daha iyi yönetmeyi öğrendi.

Türk milli takımı, bu Avrupa Şampiyonası’ndaki diğerleri gibi, turnuvanın en golcü oyuncusu orta saha oyuncusu Octavius ​​​​Ellis ve 25 gol atan forvet Aaron Harrison da dahil olmak üzere geniş bir Amerikalı oyuncu kadrosuna sahip. Bir önceki günün sayıları Slasek Wroclaw’dı (89-73).

Pace Alex Perez, forvet Aubrey Dawkins ve orta saha oyuncusu Jaguan Johnson, Belgrad’daki Partisan pistinde ilk Avrupa turları (85-59) sırasında Osmanlılar için normal başlangıç ​​dizilişini tamamladı.

La Pena, yenilgiye rağmen geçen hafta Sırp öncünün grupta birincilik için mücadele edebileceğini umarken, Jelko Obratovic’in takımı nasıl olduğunu bilmedikleri son çeyreğe kadar iplerdeydi. On puandan yararlanmak ve ev tahkim forumunu nasıl ayarlayacağınızı bilmemek.

Ancak Badalona’da Hamburg Towers’a (73-56) karşı oynadığı son maçında Durk Telecom’un önünde yaptığı gibi, eğer acı çekmek istemiyorsa ona güvenmeyin, 6.75’ten ilham alan takım onu ​​takımda kalmaya zorladı. gerginlik. Son dakikalar. .

Forvet oyuncusu Brandon Paul ve puan kartı Ferran Passas’ın ikisi de sakatlandığında, Carles Duron oyunu kaçırmaya devam edecek.