Temmuz 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Kalça yüzey düzeltme ameliyatından 4-6 ay sonra Patrick Kane

Kalça yüzey düzeltme ameliyatından 4-6 ay sonra Patrick Kane

ESPN Haber Hizmetleri2 Haz 2023, 06:46 amokumak için 1 dakika

patrick kane Menajeri Perşembe günü yaptığı açıklamada, kalça yenileme ameliyatı geçirdikten sonra dört ila altı ay süreyle askıya alınacağını söyledi.

Pat Bryson gazetecilere verdiği demeçte, Perşembe günü Kane’in ameliyat olduğunu ve 34 yaşındaki oyuncunun hala “uzun bir süre oynamak istediğini” söyledi.

Kane, Amerika Birleşik Devletleri ile sekiz yıllık, 84 milyon dolarlık bir anlaşmanın son 19 maçını oynadı. New York Korucuları Geçen sezon. Rangers, Kane’i satın aldı Chicago Kara Şahinleri 28 Şubat’ta. Kane, takastan önce Blackhawks ceketiyle 1.161 maçın hepsini oynadı.

Bryson, Kane’in tamamen iyileşmesini bekliyor. Ameliyatın Kane’in yaklaşan serbest oyunculuğunu nasıl etkileyeceği henüz netlik kazanmadı, ancak Bryson, üretken kanat oyuncusunun 1 Temmuz’da sözleşmesi yoksa seçenekleri değerlendireceklerini söyledi.

Bryson, önceliğin ameliyatın başarılı olması olduğunu söyledi.

Kane, Rangers için 12 sayı ve toplamda sadece 57 sayı atarak 2012-13’ten bu yana en düşük üretimini elde etti. Kane, dokuz kez All-Star ve üç kez Stanley Kupası galibi, hepsi de onu 2007 seçmelerinde 1 numara olarak seçen Blackhawks ile.

Kane ayrıca kariyerinde Calder, Smith, Hart, Pearson ve Ross Ödüllerini kazandı. 2015-16 sezonunda En Değerli Oyuncu olarak Hart Ödülü’nü kazandı.

16 yıllık kariyerinde 1.237 puanı (451 gol, 786 asist) bulunuyor.

Kalça yüzey yenileme, total kalça protezine bir alternatiftir. Amerikan Ortopedi Cerrahları Akademisi’ne göre, kalça yüzey kaplamasında “femur başı çıkarılmaz, bunun yerine kırpılır ve pürüzsüz bir metal kapakla kapatılır”.

Reuters ve Associated Press bu rapora katkıda bulundu.