Temmuz 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Spencer Steer, Moustache May’i kapatmak için harekete geçti

Spencer Steer, Moustache May’i kapatmak için harekete geçti

BOSTON – Spencer Steer yavaşlama belirtisi göstermiyor… ve takvimi Haziran ayına kadar çevirmesine rağmen, Mayıs bıyığı da görünmüyor.

Steer, güçlü sezonuna devam eden bir homer ile Çarşamba gecesi Fenway Park’ta Red Sox’a karşı 5-4 Reds galibiyetine giden yolda devam ederek Cincinnati’ye üst üste beşinci galibiyetini ve Boston’a karşı yalnızca ikinci galibiyetini verdi. 1975 Dünya Serisi.

Steer’in patlaması, Red Sox yardımcısı Josh Winkowski’nin 2-2 sahasında yedinci turda iki çıkışla geldi, sopayı 101,6 mil hızla bıraktı ve yeşil canavarın üzerindeki ön koltuk sırasında 382 fit yol aldı.

Steer, “Evet, bu çok güzeldi ve bu iyiydi,” dedi. “Normalde ben oynarken çok fazla duygu göstermiyorsun, ama böyle bir yerde kendimi tutamazdım. Bu sadece benim için değil tüm takım için harikaydı. Fenway’de yenemezsin.”

25 yaşında ve birinci lig kariyerinde sadece 80 maça çıkan Steer, Kızıllara ne kadar değerli olduğunu şimdiden gösterdi.

Sezona üçüncü aşamada 19 maçla başladıktan sonra Steer, Nisan ayı sonuna kadar her gün Reds’in ilk kalecisi olarak elmasın üzerinden kaydı. İlk başta rahat bir uyum sağlamasına rağmen Steer, gerekirse başka pozisyonlarda oynamayı öğrenmeyi teklif etti, bu proaktif bir hareket fark edilmeden gitmedi.

Yönetici David Bell, “Bu sadece onun kimliği,” dedi. “Hiçbirimiz onu hafife almıyoruz. Spencer hakkında çok şey söylüyor ve dizinin ortasında tutarlı bir şekilde varlığını sürdürdü. Sağlam savunma oynadı ve aynı zamanda şut da atabiliyordu. Bu gece ilk sahadan itibaren kilitledi. içinde.”

Steer’in gecenin ilk başlangıcı sola geçişle sonuçlansa da, Steer’ı çıkarmak için dokuz sahaya ihtiyaç duyan kıdemli vurucu James Paxton’a karşı tam bir sayı yaptı. Ardından, Steer skor pozisyonunda bir koşucudan yararlandığında ve liderlik için sekizinci home run’unu ve onuncu RBI’sini vurmak için iki çıkıştan yararlandığında yedinci geldi.

Kırmızılar Çarşamba günü 0,255’lik bir 0,741 OPS ile iki çıkışla girdi. İki çıkışlı 105 RBI’si (toplam RBI’lerin yüzde 43,4’ü), Red Sox’u ana dallarda yedinci olarak eşitledi. Çarşamba günü, Cincinnati dört RBI’yi de iki çıkışla kaydetti.

Bell, Reds’in iki takımla elde ettiği başarı hakkında “Her şey yarasalar ve rekabetle ilgili,” dedi. “Bu tür durumlarda her zaman isabet alamayacaksın, aldığın zaman güzel oluyor ve açıkçası çok sayıda koşuya yol açıyor. Ama alamadığında, bir dahaki sefere bu fırsatı aramak gerçekten önemli. Gol pozisyonunda koşucularla vuruşlar Bu çok güvenli bir şey, o noktada olmalısınız.”

Steer ve Reds’in sahip olduğu bir güven var. Luke Maile, Cincinnati’nin oyunun ilk koşusunda, beşinci vuruşta iki çıkışlı bir RBI ikiye katladı. Nick Senzel, altıncı RBI single’ıyla bir tur daha ekledi ve Will Benson, Steer belirleyici iki turluk home run’u patlatmadan önce yedinci turda maçı eşitlemek için çift turda gol attı.

“Söylemeyeceğim [my approach] Değişiklikler, bence bu takım çok dayanıklı” dedi Steer, “Sonuna kadar savaştığımızı düşünüyorum… Bunun için çalışıyoruz, değil mi? Buraya erken gelmemizin ve bunun için kafeslerde vuruşmamızın nedeni, o büyük anları atlatmaktır ve bence bu anların fazla büyümesine izin vermemekle harika bir iş çıkardık. Ve sadece yöntemlerimize ve bu noktaya kadar işe yarayan şeylere bağlı kalıyoruz.”

“Kalacaksın,” dedi Steer. “Biraz daha kalacaksın.”