Nisan 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Kangana Ranaut, Jangpai Kathyawadi’nin serbest bırakılmasını sinemalara davet ediyor: ‘Film mafyasının bu duruma gelmesini hiç beklemiyordum’

kangana ranaut

Bollywood oyuncusu Kangana Ranaut, ekibini tebrik etmek için Cumartesi günü Instagram Stories’e gitti. Jangpai Kathyawadi Hiçbir zaman bir “mafya hamlesinin gündeme gelmesini” beklemediğini ve “burada vantilatör” konusunda tiyatrolara yardım ettiğini yazdı.

Kangana’nın gönderisinde, “Güney film endüstrisindeki sinemaların rekor kıran setlerle yeniden canlandığını duyduğuma sevindim…! Hint kuşağında atılan bazı küçük adımları da duyun… büyük bir kahraman ve süperstar bir yönetmen.. Küçük adımlar olabilir ama önemsiz değiller ve buradaki ventilatör salonları için gerekli olurdu..harika!!Film mafyasının bu duruma gelip bu kadar iyi bir şey yapmasını hiç beklemiyordum.. .yapsalardı, çok minnettar olurduk… En iyisini umuyoruz.”

Kangana Ranaut bu mesajı Instagram’da paylaştı.

Kangana’nın güney filmlerinden bahsetmesi, son çıkan yayınlara atıfta bulunuyor – Ajith’in başrol oynadığı Tamil Valimai filmi ve oynadığı Telugu filmi Bheemla Nayak Pawan KalyanHangi güney eyaletlerinde güçlü bir şekilde açıldı. Jangpai Kathyawadi şampiyonluk Alia Bhatt Sanjay Leela Bhansali tarafından yönetilen ve yalnızca sinemalarda gösterilen.

Kangana daha önce Bhansali filminin en büyük kusur Bu Bhatt’ın seçimiydi. Instagram’da paylaştı, “Bu Cuma, gişede 200 kron yakılacak… baba (mafya baba filmi) ki Bari (İngiliz pasaportu tutmayı seven) çünkü baba, romantik komedi sürtüklerinin oyunculuk yapabileceğini kanıtlamak istiyor. ..Filmdeki en büyük kusur Yanlış beyandır… Ekranların Güney filmlerine ve Hollywood’a gitmesine şaşmamalı… Bollywood, film mafyasını güçle devirmek için var.”

Film endüstrisindeki çalışma kültürünü tek başına yok eden, birçok üst düzey yönetmeni duygusal olarak manipüle eden ve vasat yapımlarını sinematik parlaklıklarına empoze eden Bollywood Mafya Baba Baba, bu çıkıştan kısa bir süre sonra izlenecek bir başka örnek. Onu eğlendirmek, Bu Cuma baskısında, büyük kahraman ve en büyük yönetmen bile onun manipülasyonlarının yeni kurbanlarıdır.”

READ  Yapışık ikiz Abby Hensel artık evli

Yakında Kangana’nın gerçeklik web dizisi Lock Upp’e ev sahipliği yaptığını göreceksiniz.