Haziran 23, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Kevin Hart, Amerikan Mizah dalında Mark Twain Ödülü'nü aldı

Kevin Hart, Amerikan Mizah dalında Mark Twain Ödülü'nü aldı

Kevin Hart, Pazar gecesi Mark Twain Amerikan Mizah Ödülü'nü almak için her zamanki havasıyla sahneye çıktı ve kendine özgü havai fişekleriyle ışıklı bir sahneyi işgal etti.

“İşeme yapabilir miyim?” Bay Hart, Washington'daki John F. Kennedy Sahne Sanatları Merkezi'nde sahne arkasında gezinmeden önce, arkadaşı komedyen Dave Chappelle'in içten saygı duruşundan sonra şunları söyledi. Daha sonra Kennedy Center'ın emekli başkanı David M. Rubinstein'ın Mark Twain büstünü kabul etmek için tekrar ortaya çıktı.

44 yaşındaki Bay Hart, her yıl Amerikan komedisinin en büyük komedyenlerine verilen bir onur olan Kennedy Center ödülünü alan 25. komedyen oldu. Eşi ve dört çocuğunun da katıldığı Bay Hart, arkadaşlarının ve sektördeki meslektaşlarının komik kızartmaları ve duygusal övgüleri karşısında gözyaşlarına boğulurken bile geniş bir şekilde gülümsedi.

Bay Chappelle, “Chris Rock ile arenalarda oynadım ve sizin bunu yaptığınızı görmeden asla bir arenada oynamayacağım” dedi ve Hart'ın, komedi turneleri ve hatta tüm biletlerin satıldığı bir kariyerin ardından stand-up komedi işini değiştirdiğini övdü. memleketinin futbol stadyumu, başı Philadelphia'dır. “Bana daha büyük hayaller kurmamı sağlıyorsun ve benden daha gençsin; bu aşağılayıcı.”

Bay Hart, yaklaşık 25 yıllık kariyeri boyunca (1990'ların sonunda Mark Twain Ödülü'nün başlangıcından bu yana komedi yaptığı belirtiliyor) milyonlarca bilet sattı. Filmler, televizyon dizileri ve birbiriyle bağlantılı anlatılar, fiziksel komedi ve saçma canlandırmalarla ilgili sekiz özel komedi programı da dahil olmak üzere bazıları piroteknikle zenginleştirilmiş çok sayıda canlı etkinlik aracılığıyla sadık bir hayran kitlesi oluşturdu. Ancak hayatına girip çıkan karakterlere saldırırken bile genellikle kendi şakalarının hedefi oluyor.

Pazar günü akranları ayrıca onun “Jumanji” serisi, “Fatherhood” ve “Night School” gibi dramalar ve bir dizi komedi gibi çeşitli Hollywood filmlerinde rol almasını ve arkadaşlarını seçmesini içeren çalışma ahlakını da övdü. filmler.

READ  Game Of Thrones George RR Martin'i Ring Dışında Tuttu, Diyor - Son Tarih

Bay Hart, “Yapmaya başladığım şeyi yapmaya ödül almak için başlamadım” dedi. “Komedi fikrine aşık oldum. Bu bana 'Aman Tanrım, hayatımın geri kalanında yapabileceğim bir şeye aşık oldum' dedirtti.

Pazar gecesi programda 2019 Mark Twain Ödülü'nü alan komedyen arkadaşlar Bay Chappelle; Bay Hart'la birlikte bir turun ve ardından 2023'te yayınlanan “Sadece Manşetler” adlı belgeselin başrolünü üstlenen Chris Rock; Bay Hart ile işine başladığı yer olan Philadelphia'daki Laff House'da tanışan J. B. Smoove; Ağır riffler ve kovboy şapkasıyla tamamlanan orijinal bir country şarkısı biçiminde bir saygı duruşunda bulunan Jimmy Fallon; Ayrıca Jerry Seinfeld, Tiffany Haddish, Regina Hall, Chelsea Handler, Nick Cannon ve Keith Robinson. Etkinlikte şarkıcı Robin Thicke ile rapçiler Nelly ve Dave Burd sahne aldı.

Ayrıca 17 yıl önce Bay Hart için açılan komedi ve doğaçlama grubu Plastic Cup Boys'a da saygı duruşunda bulundu.

Bay Hart, pek çok kişi tarafından komedide ömür boyu başarı ödülü olarak kabul edilen Mark Twain Ödülü'nü almanın, kendisini onurlandırmaya gelen meslektaşları nedeniyle çok şey ifade ettiğini söyledi. Bay Hart, komedi tarzını eleştiren, şakalar yapan ve izleyicilere küçük çerçevesini hatırlatan birkaç konuşmacıya atıfta bulunduktan sonra (Bayan Haddish, boyu 1,50'den birkaç santim uzun olan komedyeni bir fetüse benzetmişti), ödülden önce şunları söyledi: yüzünden aşağı akan gözyaşlarıyla.

Bay Hart, “Şaka bir yana, bu kadar harika bir geceye geldiğiniz için teşekkür ederim ve gerçek ilişkiler ve gerçek enerji olmadan bu kadar harika olamaz” dedi.

Konser, 11 Mayıs'tan itibaren Netflix'te izlenebilecek.