Haziran 23, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

“The Voice”un 25. Sezonu Asher Havon’u ödüllendirdi

“The Voice”un 25. Sezonu Asher Havon’u ödüllendirdi

Asher Havon bir kahramandır ses 2024.

Alabama yerlisi Selma, NBC’nin şarkı yarışmasının bu 25. sezonunda sınıfının zirvesinde öne çıkıyor ve 21 Mayıs Salı gecesi finali kazanıyor.

Pazartesi gecesi Whitney Houston’ın “I Will Always Love You” şarkısını seslendirdikten sonra Salı günkü finalde Donna Summer’ın “Last Dance” performansı ve koçu Reba McEntire ile Patti LaBelle’in “One My Own” parçasında Havon (Team Reba) düet yapıldı. ) ayakta kalan son yarışmacıydı ve Karen Waldrop (Takım Dan + Shay 5.), Nathan Chester (Takım Efsanesi 4.), Brian Olesen (Takım Efsanesi 3.) ve Josh Sanders’ın (Takım RIBA 2.) önünde ilk beşe girdi.

Keşfediyor

Keşfediyor

En yeni videoları, grafikleri ve haberleri izleyin

En yeni videoları, grafikleri ve haberleri izleyin

Havon, adını söylemeden önce McIntyre’a desteği ve rehberliği için övgüde bulundu. “Aman Tanrım, bu benim için dünyalara bedeldi” dedi. “Sanatsal benliğim olabilmem için bana bu güvenli yeri verdiğiniz için teşekkür ederim. Beni kendime inandırdığınız için teşekkür ederim. Söz veriyorum, sizi asla hayal kırıklığına uğratmayacağım.” McIntyre sezonu 1-2’lik nadir bir rekorla tamamladı.

31 yaşındaki Havon, sezon boyunca güçlü sesi, yeteneği ve harika içgüdüleriyle herkesi etkiledi.

YouTube çıkartması

Yol boyunca, elemeler sırasında Sia ve David Guetta’nın “Titanium” parçasını muhteşem bir şekilde yorumladı ve Dan+ Shay’den Shay Mooney’ye “Bu senin için bir Grammy anı gibi geldi dostum.” dedi.

John Legend bu çabayı dini bir deneyime benzetti. “Senin hakkında bana Pitney Houston’ı hatırlatan bazı şeyler var. O, bir soul şarkıcısı için yazılmamış bu şarkıları alır ve sesinde o kısıtlamayı ve muhteşem bir varlığı taşır ama aynı zamanda kilisede duyabileceğin uyuşturucuları da katardı. Efsane şöyle dedi: “Kilisede bazı kapların açıklamalarını ezberleriz; Sadece üzerinizdeki meshedilmeyi hissettiniz. “İlahiydi.” Efsane artık parlayacak; HaVon’un Kör Seçmeleri sırasında bulunmayan tek koçtur.

READ  Monarch: Legacy of Monsters, hikayeye Watchmen yaklaşımını getiriyor

HaVon’un özgeçmişinde, eski başkanın memleketindeki bir sivil haklar kutlaması sırasında Barack Obama için şarkı söylerken çekilmiş bir klip yer alıyor. ses 2024.

Her iki geceye de yıldızlardan oluşan bir kadro katıldı ses finalde Keith Urban (Pazartesi), The Black Keys, Jelly Roll, Lenny Wilson ve Kate Hudson (hepsi Salı günkü bölümde performans sergiliyor) yer alıyor.

Özel bir anda, Kelly Clarkson’dan Cee Lo Green, Niall Horan, Jennifer Hudson, Nick Jonas, Adam Levine, Blake Shelton ve Gwen Stefani’ye kadar geçmişin favori koçlarından oluşan bir kadro, önemli 25. sezonlarını kutlamak için sahneye çıktı.

HaVon’un son performanslarını aşağıda izleyin.

YouTube çıkartması
YouTube çıkartması
YouTube çıkartması