Temmuz 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Kate Winslet “Titanik” ve “Avatar”ın yapımcısını anıyor

Kate Winslet “Titanik” ve “Avatar”ın yapımcısını anıyor

Kate Winslet’i hatırla Titanik Ve Avatar: Su Yolu Film yapımcısı John Landau, 63 yaşında ölüm haberinin ardından duyduğu mutluluğu şöyle dile getirdi: “Yaşlandıkça film yapımcılığına olan tutkusu arttı.”

Winslet, Lando’yu “20 yaşımdan beri” tanıdığını söyledi. Bundan önce İngiliz aktris Titanik gibi sanatsal filmleriyle tanınıyordu. Duygu ve hassasiyet Ve Göksel yaratıklarFranchise, James Cameron’un talihsiz okyanus gemisi hakkındaki 1997 yapımı filmi Lando ile yıldızlığa fırladı; bu film bir süre için 2,2 milyar dolarla tüm zamanların en yüksek hasılat yapan filmi oldu (bu unvan Cameron’a devredilecekti). sembol resmi 2,92 milyar dolar ile). Titanik Winslet kariyerinde ikinci Akademi Ödülü adaylığını/ilk En İyi Kadın Oyuncu adaylığını aldı. titanik, Winslet birinci sınıf yolcu Rose DeWitt Bukater’ı canlandırdı. Zengin Caledon “Cal” Hockley ile nişanlı olmasına rağmen Rose, fakir sanatçı Leonardo DiCaprio ve Jack Dawson’a uçaktayken aşık olur.

Winslet, 2022 filminde Lando ve Cameron’la yeniden bir araya gelecek Avatar: Su Yolu 2,3 milyar dolar hasılat yapan ikinci bölümde Ronal rolünde. Filmde Myitkaina deniz klanının bir üyesi olan Ronal, işgalcilerden kaçan Jake Sully (Sam Worthington) ve ailesine sığınak sağlıyor.

Winslet bu gece Deadline’a “John Landau çok nazik ve sağdıcıydı” dedi.

“O, olağanüstü yaratıcı insanlardan oluşan ekipleri destekleme ve besleme konusunda olağanüstü ve şefkatli bir adamdı” diye ekliyor.

Winslet şöyle devam etti: “Hayattaki gücü evde ve işte ailenin önemini anlamasıydı.”

“Her zaman gülümsüyor ve minnettarlıkla doluydu. Bunu yazdığıma inanamıyorum, gittiğine inanamıyorum.”

READ  Sarışın Dua Lipa, heyecan verici casus filminde Henry Cavill ile baştan çıkarıcı bir yüzleşme yaşarken kısa altın rengi bir elbiseyle parlıyor