Aralık 3, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Game of Thrones gitaristi ve aktörü Dr. Feelgood Wilko Johnson 75 yaşında öldü

Fox News Flash top entertainment headlines November 23

wilco johnsonİngiliz blues-rock grubu Dr. Feelgood’un gitaristi öldü. 75 yaşındaydı.

Çarşamba günü Johnson Official’da yayınlanan açıklama sosyal medya hesapları Müzisyen, ailesi adına Pazartesi akşamı İngiltere’nin güneydoğusundaki evinde hayatını kaybetti.

Facebook gönderisi şöyle başladı: “Bu, asla yapmak istemediğimiz bir duyuru ve bunu Wilco ailesi ve grup adına çok üzgün bir şekilde yapıyoruz: Wilco Johnson vefat etti.”

Huzur içinde öldü 21 Kasım 2022 Pazartesi akşamı Westcliff-on-Sea’deki evinde uykusunda. 75 yaşındaydı.

Feelgood’un gitaristi Wilko Johnson vefat etti. 75 yaşındaydı.
(AP Fotoğrafı)

Armie Hammer’ın babası Michael Armand Hammer 67 yaşında hayatını kaybetti.

Bildiri, “Bu çok üzücü zamanda Wilko ailesinin mahremiyetine saygı gösterdiğiniz için teşekkür ederim ve Wilko’nun muhteşem hayatı boyunca böylesine muazzam desteğiniz için hepinize teşekkür ederim. RIP Wilko Johnson,” dedi.

1947’de doğan John Wilkinson, Canvey Adası’nda büyüdü. Newcastle Üniversitesi’nde Anglo-Sakson edebiyatı okudu ve diğer yerel arkadaşlarla Dr. Feelgood’u kurmadan önce öğretmen olarak çalıştı.

Eğlence bültenimize kaydolmak için buraya tıklayın

Bir blues rock grubunun baş gitaristi olmasının yanı sıra Johnson, Ser Ilyn Payne’i de canlandırdı. “Game of Thrones.”

2012’de Johnson’dı Pankreas kanseri teşhisi kondu Terminal olduğu söylendi. Yaratıcı enerjisini beklenmedik bir şekilde öldürme olasılığı. Kemoterapiyi reddederek son bir tura çıkmaya karar verdi ve The Who’dan Roger Daltrey ile Going Back Home adlı bir “son” albüm kaydetti.

Wilco Johnson'a 2012'de pankreas kanseri teşhisi kondu. 2014'te Johnson, 3 kilogramlık (6,6 lb) bir tümörü çıkarmak için ameliyat geçirdikten sonra kansersiz olduğunu ilan etti.

Wilco Johnson’a 2012’de pankreas kanseri teşhisi kondu. 2014’te Johnson, 3 kilogramlık (6,6 lb) bir tümörü çıkarmak için ameliyat geçirdikten sonra kansersiz olduğunu ilan etti.
(Joe Tepesi/Kızıl Eğreltiotları)

Johnson, 2013’te Associated Press’e “Birdenbire kendimi artık hiçbir şeyin önemli olmadığı bir durumda buldum” dedi.

FOX HABER uygulaması için tıklayın

READ  NBC tarafından dizi için seçilen 'Quantum Leap' yeniden başlatma pilotu - Son Tarih

“Doğal olarak mutsuzum… Vergi beyannamelerim veya endişelendiğimiz her şey gerçek şeylerin önüne geçtiği için endişelenirdim. Ve birdenbire bunların hiçbir önemi kalmadı. Her şeyin önemi kalmadı .”

“Sokakta yürüyorsun ve yoğun bir şekilde canlı hissediyorsun. ‘Ah, şu gazeteye bak!’ diyorsun.” Etrafına bakıyorsun ve “Yaşıyorum. Harika değil mi?” diye düşünüyorsun.

2014 yılında Johnson, 3 kilogramlık (6,6 kiloluk) bir tümörü çıkarmak için ameliyat geçirdikten sonra kansersiz olduğunu ilan etti. 2018 yılında Blow Your Mind adlı bir albüm daha çıkardı ve geçen aya kadar Wilko Johnson Band ile konserler verdi.

Johnson, oğulları Simon ve Matthew ve torunu Dylan tarafından kurtarıldı.

Associated Press bu rapora katkıda bulunmuştur.