Temmuz 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Katy Perry, yedi sezonun ardından ‘American Idol’a veda ederken gözyaşı döktü

Katy Perry, yedi sezonun ardından ‘American Idol’a veda ederken gözyaşı döktü

Spoiler uyarısı: Bu makale American Idol 22. sezonunun kazananının ayrıntılarını içermektedir.

Katy Perry aldı Amerikan İdolü ABC reality dizisi yarışmasına veda etmeden önce jüri olarak son aşama.

Şarkıcı, Luke Bryan ve Lionel Richie ile birlikte 22. sezon finallerine yan yana girdi. Perry, Ryan Seacrest’i gördüğünde gözle görülür derecede duygusaldı, bunun onun programdaki son görünüşü olacağını biliyordu.

Üç saatlik finalde Perry, üçüncü sırada yer alan Jack Blocker ile birlikte sahneye çıktı ve “What Makes a Woman” şarkısını seslendirdiler.

İLGİLİ: ABC’nin ‘American Idol’ Sezon 22 Kazananı

Gece boyunca bunun Perry’nin son gösterisi olduğunun söylenmesi şarkıcıyı duygusallaştırdı ve gözlerini yaşarttı.

İlk 12’ye giren kadınlar, Perry’nin son gösterisinin şerefine sahneye çıkıp Perry’nin şarkılarından oluşan karışık bir performans sergilediler. Kızların seslendirdiği şarkılar “Teenage Dream”, “Dark Horse” ve “California Gurls” idi.

Perry jüri olarak son gününde izleyicilere hitap etmedi Amerikan İdolü. Abi Carter 22. Sezonun kazananını açıkladıktan sonra “Ne İçin Yaratıldın?” performansını sergiledi. Bu da Perry’nin biraz gözyaşı dökmesine neden oldu.

Kısaltmalar ve jenerikler devam ederken Richie’nin Perry’ye duygusal bir şekilde sarıldığı görüldü, ardından Brian da onlara katıldı.

Perry’nin son anlarını izleyin Amerikan İdolü Aşağıdaki videoda.

Perry, Brian ve Richie, ABC’nin Fox’ta on beş sezonun ardından şarkı yarışmasını yeniden canlandırmasıyla 2018’de American Idol’a katıldı. 16. Sezondan bu yana jüri heyeti Perry ayrılana kadar değişmedi. ABC, dizi 23. sezon için geri döndüğünde Perry’nin yerini kimin alacağını açıklamadı.

Peri daha sona ermeden her ne olursa olsun ağlayacağını tahmin ediyordu.

Perry, web sitesinde yayınlanan bir röportajda “Sanırım her şeye ağlayacağım” dedi. CABC. “Güzel bir yolculuktu ve bu bebeklerin büyüyüp bu büyük, güzel yorgana dönüşmesini izlemeyi seviyorum.”

READ  Kitap eleştirisi: Lydia Davis'in “Yabancılarımız”