Temmuz 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Kevin Costner, Cannes’da Western Gamble Horizon’u tanıttı

Kevin Costner, Cannes’da Western Gamble Horizon’u tanıttı

Kevin Costner, Cannes’a kovboy havasıyla girdi ve filminin galasından önce kırmızı halıda seyircilerin tezahüratları için silahlar yaptı. Horizon: Bir Amerikan Destanı – Birinci Bölümuzun kariyerinin en büyük fiyaskolarından birini yaşayan, kısmen kendi kendini finanse eden bir Western filmi.

Bütçesi 90 milyon doları aşan ve dört bölümlük bir destanın parçası olarak planlanan filmin galası öncesinde Costner, Büyük Tiyatro Lumière’de (kovboy şapkası takan bazı konuklar da dahil olmak üzere) uzun alkışlarla karşılandı. .

Üç saat sonra, jenerikler geldikçe seyirciler, yaklaşık dört buçuk dakikadan itibaren azalmaya başlayan, ancak yaklaşık on dakika devam eden ve gözyaşları dökülünce sona eren ayakta alkışladılar. Costner, yönettiği, yapımcılığını üstlendiği, birlikte yazdığı ve başrolünü üstlendiği filmi hakkında konuşmak için mikrofonu eline aldı.

Costner izleyicilere filmle ilgili olarak “Konuşmam için bu kadar uzun süre alkışlamak zorunda kaldığınız için üzgünüm” dedi ve şunları ekledi: “Bu artık benim filmim değil. Bu sizin. Bunun bittiği anı biliyordum. Ve bu da o an. olması gerektiği gibi.” “Olaylar.”

Costner şöyle devam etti: “Bence filmler açılış hafta sonlarıyla ilgili değil, onların hayatlarıyla ilgili. Ve bunları kaç kez paylaşmaya istekli olduğunuzla ilgili. Ve umarım bu filmi sevdiklerinizle ve çocuklarınızla paylaşırsınız. “

Ufuk Bu, 30 yılı aşkın süredir projeyi gerçekleştirmeye çalışan Costner için büyük bir kumar. Onlarca yıldır stüdyo için bir finansör bulmaya çalıştıktan sonra Costner, kendi parasının 20 milyon dolarını projeye yatırdı, ücretlerini erteledi ve Santa Barbara’daki evine kredi çekti. Costner, Şubat ayında bir basın toplantısında alaycı bir şekilde, “Kimse ilkini yapmak istemediğinde, aklıma dört tane yapmak gibi harika bir fikir geldi” dedi. Zaten kovuldu Bölüm 2sadece iki ay sonra bükülen Birinci bölüm. Yazmak istediği iki senaryosu daha var ve bunları birkaç gün sonra çekiyor. Bölüm 3, Ancak resmi tamamlamak için paraya ihtiyacı var.

READ  Eski AEW yıldızı Jonathan Gresham, NXT Battleground'da WWE yetenekleriyle poz veriyor

En İyi Film ödülünü kazandığından beri kurtlarla dans etmekCostner, Western türüyle eşanlamlı hale geldi ve bu türün en büyük savunucularından biri olarak ortaya çıktı. Mini dizilerle televizyona geçiş yapan ilk A listesindeki film yıldızlarından biriydi. Hatfield’lar ve McCoy’lar 2012 yılında sinemadan televizyona geçiş sıradan hale gelmeden önce. Daha da önemlisi reyting gücüne liderlik etti Sarıtaş Beş sezon boyunca beşinci sezonun ikinci yarısının kaderi belirsizliğini koruyor. (Sarıtaş Yapımcılar Costner’ı talep etti Ufuk Program, filmi gösterime kapalı hale getirirken, Costner’ın ekibi yazma gecikmesini suçladı Sarıtaş son.)

Costner kendine güveniyor Sarıtaş Kalabalık ortaya çıkıyor Ufuk. Cesur bir hareketle ilk iki bölüm arka arkaya yayınlanacak Bölüm 1 28 Haziran’da Kuzey Amerika’ya varıyor Bölüm 2 Ağustos’ta geliyor. Warner Bros. Yurtiçi dağıtım, ancak oyunun mali bir kısmı yok.

Her ne kadar Cannes seyircisi filmi beğenmiş gibi görünse de, Hollywood Muhabiri Baş film eleştirmeni David Rooney bu konuyla ilgilenmiyordu ve şöyle yazıyordu: “Kevin Costner, Western gibi büyük bir sinema filmi arasındaki farkı bilecek kadar uzun süre bu işin başındaydı.” kurtlarla dans etmekgibi kısa bir dizi Hatfield’lar ve McCoy’lar Veya gibi uzun biçim Sarıtaş. Bu projelerin hepsi iyi iş çıkardı ve o da bunları iyi yaptı. Amerikan idealiyle ve evi dediği çorak topraklarla bağlantısı yadsınamaz. Peki neden onun genişleyen yeni sınır hikayesi, Horizon: Bir Amerikan DestanıBu kadar beceriksizce bir hareket mi? Film olarak yeniden biçimlendirilmiş sınırlı bir dizi gibi oynanıyor, ancak herhangi bir format için hazır bir sürümden çok aceleye getirilmiş bir kaba kurgu gibi geliyor.

Cannes’da ona katılın Ufuk Oyuncular Sienna Miller, Jena Malone, Isabelle Fuhrman, Ella Hunt, Georgia MacPhail, Abby Lee ve Wasi Schiff. Costner, film için kendisi de dahil olmak üzere önde gelen konuklardan destek aldı JFK Yönetmen: Oliver Stone, Julianne Moore, Michelle Yeoh ve Isabelle Huppert.

READ  "Gangsta's Paradise" rapçisi Coolio 59 yaşında öldü - Rolling Stone

Geleceğe gelince UfukCostner, izleyicilere üç filmin daha çekileceğinin sözünü vererek açıklamalarını sonlandırdı. Aktör, “Bu hayatımdaki başka bir mucize. Umarım bu sefer senin için buna değer” dedi.

19 Mayıs 13:22: Bu hikayenin daha önceki bir versiyonu hatalı bir şekilde Universal’in uluslararası haklarla ilgilendiğini ifade ediyordu. Ufuk.