Eylül 26, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Kawakami: Warriors’ın yeni anlaşmaları Jordan Poole ve Andrew Wiggins ve bunların Draymond Green için anlamı

The Athletic

Matematik çok basit: Ürdün Paul‘s 123 milyon dolarlık yeni dört yıllık anlaşma ile savaşçılar 3 milyon dolar sadece daha değerli Tyler Kahramanıgarantili Miami Heatancak fark etmek için yeterli artış.

Temelde Hero-plus. Hiro yakın zamanda ve geçici olarak Pazar yılda 30 milyon dolar olarak belirlendi Play-off’larda takımlarındaki en iyi oyuncular olmayan ama oraya giden çok yetenekli ve kendini kanıtlamış genç guardlar için… ve birkaç hafta sonra, Paul onu her biri 30.75 milyon dolar ile sıfırladı. Her iki oyuncunun da ağırlık teşvik maddeleri var, ancak yalnızca garantili parçaları sayarsak, Poole over Herro toplamda 3 milyon dolar. Çok karmaşık değil, değil mi?

Aslında, Poole’un anlaşması Warriors’ın daha büyük alanına girdiğinde oldukça karmaşık – bu on yılı çevreleyen her şey, şu anda hanedandan gelen Warriors için korkunç sonuçlarla dolup taşıyor, yakında ve Poole’dan sadece 10 gün sonra verilecek diğer sözleşme kararları göz önüne alındığında yumruklar Draymond Yeşil.

Paul’ün anlaşması – ilk olarak Cumartesi günü ESPN’den Adrian Wojnarowski tarafından, The Athletic’den Anthony Slater tarafından bildirilen şartlarla – sadece Paul ve menajerleri için büyük bir müzakere galibiyeti değil.

READ  Real Madrid 5, Liverpool 2: Anfield'da Şampiyonlar Ligi kahkahası