Nisan 20, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

LSU puanları Florida’ya karşı, fast food: Tigers, Gators’da altı Jayden Daniels tank avcısının arkasından üst üste 4. sırayı kazandı

LSU puanları Florida'ya karşı, fast food: Tigers, Gators'da altı Jayden Daniels tank avcısının arkasından üst üste 4. sırayı kazandı

LSU oyun kurucusu Jayden Daniels, The Swamp’ta Florida’ya karşı hayatının maçına çıktı. Büyük arayan, Timsahlar karşısında 45-35 galibiyette 349 yard attı, 44 yard koştu ve altı gol (üç pas, üç hamle) yaptı. Daniels yılın büyük bölümünde geçen oyunda mücadele etti, ancak 349 yarda performansı sezonun en iyisiydi ve havada 300 yarda veya daha fazla olan üst üste ikinci maçıydı.

Yine de stressiz değildi. Maçta 5:32 kala touchdown üzerine, Daniels Jason Marshall Jr.’a bir müdahalede bulundu; Ancak, Daniels tam attığı gibi yuvarlanıp vücudunun tüm gücüyle üzerine indikten sonra Florida linebacker Jervon Dexter, seyirciyi korkutmak için çağrıldı. LSU topa sahip oldu ve Josh Williams’ı Florida 27 metrelik galibiyet serisinde dördüncü ve 1’e getirdi ve vurucu Damian Ramos, oyunun buzuna 1:45 kala 47 metreden gol attı.

Bu şut son çeyrekte Florida’nın şiddetli saldırısıyla geri püskürtüldü. Timsahlar, oyun kurucu Anthony Richardson, çeyreğin ilk oyununda 81 yarda bir gol atmadan önce dördüncü çeyreğe doğru üç touchdown yaptı. Bunu, bir sonraki sürüşte bir touchdown ile sonuçlanan 11 oyunluk, 80 yarda bir koşu izledi.

Kaplanlar, hepsi 73 yarda veya daha uzakta olan ilk altı eşyalarında touchdown kaydettiler. 12 üçüncü touchdown’dan sekizini dönüştürdüler ve beş kırmızı bölge özelliğinin tamamını inanılmaz derecede etkili bir hücum performansıyla sonuçlara dönüştürdüler.

Fark yaratan kişi Jaden Daniels

Daniels, programı istikrara kavuşturmak için koç Brian Kelly tarafından seçilen bir sinyal arayan olarak LSU’ya geldi ve Daniels kazanmanın nedenini gösterdi. O, LSU tarihinde oyunda altı veya daha fazla touchdown sayan ikinci oyun kurucu. Diğer adam? Joe İlçesi. Tutmak için kötü bir şirket değil. Daniels, 173 yard için 9/9’du ve yalnızca üçüncü konmada altı dönüşüm yaptı, bu yüzden Tigers, Timsahların üçüncü çeyreğin ortasında gaza maruz kalan savunmasını zayıflatabildi.

READ  Andretti, FIA çağrısında F1 takımının planının ayrıntılarını "saatin çanları" olarak açıkladı

Daniels, Eylül ayında dört maçta 835 pas yardı ile sessizce sağlam bir sezon geçirmişti, ancak Tigers’ı SEC West’te bir rakip yapmak için gereken oyun kırma yeteneğini göstermedi. Ancak, arka arkaya 300 yarda geçiş koşuları, sahada oyun yapma yeteneği ile eşleştirilmiş, bu LSU hücum aşçısını sezonun ikinci yarısına girerken.

Florida’nın savunması arzulanan çok şey bırakıyor

Bu, eskiden gösteriden biraz gurur duyan Timsahların savunmasının açıkça utanç verici bir performansıydı. 528 yard kaybettim, maç başına 7.5 yard kazandım ve mağlubiyette sadece bir tekme atmaya zorladım. Bu, şüpheli savunma performansıyla dolu bir sezonda endişe verici bir durum. Oyun, maç başına 412,8 yarda ve maç başına savunma yarda (5.71) ile genel savunmada SEC’de 12. oldu.

Bu savunma, yükü kaldıracak kadar iyi değil; Timsahlara kazanma şansı vermek için oyun kurucu Anthony Richardson’ın kahramanca performanslarına ihtiyacı var. Richardson Cumartesi günü güçlüydü, ancak ilk topa sahip olduğu Justin Schurter’dan 51 yard kurtarırken alanı genişletmek için mücadele etti.

LSU, SEC West ile hala anlaşmazlık içinde

Şimdi bakma, ama kaplanlar batı SEC’deki kaderlerini kontrol ediyor. Bu doğru, Florida Eyaleti’ne karşı açılış maçında yasaklı bir ekstra puan kaybeden ve önceki hafta Tennessee’ye karşı büyük bir ev kaybı yaşayan bir takımın ilerlemek için oynayacak çok şeyi var.

SEC West Volunteers, Cumartesi öğleden sonra Alabama devlerini geride bırakarak Ole Miss’i genellikle ülkenin en iyi takımları olarak bilinen takımda yenilmez tek takım olarak bıraktı. Rebel Tigers gelecek hafta SEC’de CBS Haftanın Oyunu’na ev sahipliği yapacak ve bu da – abilir – Fiili bir SEC West unvan oyunu olarak. Elbette, bu biraz kaos, özellikle daha fazla Alabama kaybı gerektirecektir. Ancak LSU-Ole Miss Magnolia Bowl aniden SEC’in yılın en büyük oyunlarından biri haline geldi.

READ  Kolej futbolu tahminleri, program: yayılmaya karşı tahminler, birinci haftanın en iyi 25 Cumartesi maçı için oranlar