Temmuz 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Kaynaklar, ajanların COVID-19 balonuyla ilgili endişeler nedeniyle NFL gözlem havuzunu boykot etmekle tehdit ettiğini söylüyor

Kaynaklar, ajanların COVID-19 balonuyla ilgili endişeler nedeniyle NFL gözlem havuzunu boykot etmekle tehdit ettiğini söylüyor

NFL keşif grubu gelecek hafta Indianapolis’te başlayacakken, bir grup oyuncu menajeri, umutların COVID-19 “balonu” hakkındaki endişeleri giderilmezse, yıllık etkinliğin kilit unsurlarını boykot etmekle tehdit ediyor. . ESPN.

NFL, geçen hafta potansiyel müşterilerin Indianapolis’teyken kişisel eğitmenleri, doktorları, beslenme uzmanları ve acenteleri ile etkileşime girmesini engelleyecek bir balon da dahil olmak üzere, potansiyel müşterilerin ve müşterilerinin toplama kurallarının ana hatlarını veren bir not gönderdi. Davet edilen 324 adaydan 150’den fazlasını temsil eden bir grup menajer, ligin bu planlara dayanmaması halinde oyuncularını ortak eğitim ve röportajlardan uzak tutacağını söyleyerek reddetti. Bu oyuncular, eğer boykot uygulanırsa, havuzda sadece tıbbi değerlendirmelere katılacaklardır. Ortak eğitimlerini Indianapolis yerine bireysel meslek günlerinde yapıyorlardı.

Pazar gecesi itibariyle, müşteriler ve NFL, duruma yakın kaynaklara göre, müşterilerin başlangıçta Pazartesi için planladığı boykotu duyurmaktan kaçınmak için endişeleri tartışıyorlardı.

Pazar günü Ulusal Futbol Ligi (NFLPA), oyuncuların bir ralliyi atlama fikrini desteklemek için oyuncu temsilcilerine, “modası geçmiş” olarak adlandırdıkları ve NFL’nin uzun süredir karşı çıktığı bir etkinlik yayınladı.

Expat aday ajansları, bu oyunculara, çeşitli becerilere dayalı olarak tartıldıkları, mülakatlar yapıldıkları ve test edildikleri bir hafta sürecek zorlu etkinliğe hazırlıklarının bir parçası olarak, masrafları kendilerine ait olmak üzere koçlar, beslenme uzmanları ve diğer profesyonelleri sağlar. Menajerler, bazı antrenmanları TV amaçları için prime time’a kaydıran ve oyuncuların Indy’deyken her şeyi halletmek için gereken süreyi kısaltan son değişikliklere itiraz ettiler.

Özellikle ajanlar, oyuncuların bir hafta boyunca ellerinden gelenin en iyisini yapmalarını sağlamakla görevli bazı kilit kişilerle etkileşime girmesini engelleyecek bir balon fikrine karşı çıkıyor. Duruma yakın bir kaynak, besleme yönünün en sinir bozucu olanlardan biri olduğunu, çünkü birçok potansiyel müşterinin toplama için belirli ağırlıklara zamanında ulaşmaya çalıştığını ve bu çabanın ligin en iyi olmak için son dakika kararıyla altüst olabileceğini söyledi. Bu etkinlikte potansiyel müşteriler için tek yiyecek sağlayıcısı.

READ  Kaynaklar: İyimserlik Duke QB Leonard Louisville'e karşı oynayacak

Pazartesi sabahı bir uzlaşma bulmak için görüşmeler devam ediyordu.