Temmuz 19, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Kaynaklar – Eagles DD Derek Barnett potansiyel ticarete bakıyor

Kaynaklar – Eagles DD Derek Barnett potansiyel ticarete bakıyor

Tim McManusESPN personel yazarı28 Ağustos 2023 12:38 ET2 dakikalık okuma

Stephen A. neden Eagles’ın NFC’yi kazanacağından emin?

Stephen A.’yi açıklıyor. Smith, Jalen Hurts ve Eagles’ın NFC şampiyonu olarak tekrar edeceğinden emin.

Philadelphia — ESPN’den Jeremy Fowler’a Pazartesi günü konuşan kaynaklar, Eagles’ın savunma oyuncusu Derek Barnett’in, menajeri Drew Rosenhouse aracılığıyla piyasayı başka yerlerde daha fazla oynama potansiyeli açısından ölçtüğünü söyledi.

Kartallar, Barnett’i elinde tutmayı planlıyor ancak hızlı pas listesinin oyun sürelerini sınırlayabileceğini fark ediyor.

Şu anda defansif takım arkadaşları Brandon Graham ve Josh Sweet’in yanı sıra dış orta saha oyuncuları Hasson Reddick ve Nolan Smith’in de yer aldığı zorlu bir grubun parçası. Eagles’ta kalırsa muhtemelen dönüşümlü oyuncu rolünde yer alacak. Takımların kadrolarını 53 oyuncuya kadar daraltmak için Salı günü saat 16.00’ya kadar süreleri var.

27 yaşındaki Barnett, 2017 yılında Eagles tarafından genel klasmanda 14. seçilmişti. Altı yılda 21,5 çuval geçirdi. En iyi sezonu, 6,5 çuval, 22 top çalma, 10 mağlubiyet ve iki zorunlu top çalma kaydettiği 2019’da geldi.

O, Tennessee Üniversitesi’nin tüm zamanların çuval lideriydi (33), eski Hall of Famer ve Eagles ve Green Bay Packers Reggie White’ın (32) belirlediği hedefi geride bıraktı.

Barnett, geçen yıl Detroit Lions karşısında 1. haftada ön çapraz bağını kopardı ve sezonun geri kalanını kaçırdı ancak antrenman kampına tamamen katıldı.

Bu arada Reddick, 14 Ağustos’ta Cleveland Browns’a karşı ortak antrenman sırasında yaşadığı sağ baş parmağındaki bağ hasarını onarmak için geçirdiği ameliyattan bu yana bir süre kaçırdı.

Reddick Pazartesi günü yaptığı açıklamada, New England Patriots’ın sezon açılışında oynamayı planladığını ve hala maç gününde başparmak bölgesine ne tür koruyucu giysiler takılacağı üzerinde çalıştığını söyledi.

READ  Red Sox dahili olarak Xander Bogaerts'i takas ederse not düşürmenin etkisi ne olur?