Mayıs 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Kaynaklar, Joe Flacco'nun Colts'la bir yıllık sözleşme konusunda anlaştığını söylüyor

Kaynaklar, Joe Flacco'nun Colts'la bir yıllık sözleşme konusunda anlaştığını söylüyor

Kaynakların Çarşamba günü ESPN'den Adam Schefter'e söylediğine göre Indianapolis Colts ve tecrübeli oyun kurucu Joe Flacco, değeri 8,7 milyon dolara varan bir yıllık anlaşma üzerinde anlaşmaya vardı.

Kaynaklar, geçen sezon Cleveland Browns'ta forma giyen ve NFL'nin En Değerli Oyuncu ödülünü kazanan Flacco'nun anlaşmada 4,5 milyon dolar garanti alacağını söyledi.

Oyun kurucu Deshaun Watson'ın sezon sonu omuz sakatlığının ardından Cleveland, 20 Kasım'da Flacco'yu antrenman kadrosuna kattı.

İki hafta sonra Flacco ilk startını yaptı. NFL tarihinde yeni bir takımla çıktığı ilk beş maçta 250 yardadan fazla atış yapan ve birden fazla gol atan ilk oyun kurucu oldu.

Ayrıca Browns'u dört maçlık galibiyet serisine ve AFC play-off'larında 5. sıraya taşıdı. Normal sezonu beş maçta 1.616 yarda, 13 gol atma ve 8 müdahale ile tamamladı.

Ancak Cleveland, sezon sonrası ilk turda Houston Texans'a yenildi. Flacco, 45-14'lük yenilginin ikinci yarısında arka arkaya pozisyonlarda pick-and-roll turnikeleri yaptı.

39 yaşındaki Flacco, 2013 yılında Baltimore Ravens ile Super Bowl kazandı ve Super Bowl MVP'si seçildi. Denver Broncos ve New York Jets'i de içeren kariyerinde 43.936 yarda ve 245 gol attı.

ESPN'den Jake Trotter bu rapora katkıda bulundu.

READ  Devlerin Shohei Ohtani'nin üç finalisti arasında olduğuna inanılmıyor - NBC Sports Bay Area ve California