Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Devin Williams sırtındaki kırıklar nedeniyle yaklaşık 3 ay sahalardan uzak kalacak

Devin Williams sırtındaki kırıklar nedeniyle yaklaşık 3 ay sahalardan uzak kalacak

Brewers'ın yıldızı yaklaşıyor Devin Williams ESPN'den Jeff Passan'a göre kendisine sırtında iki kırık teşhisi konuldu (X bağlantısı). Altı hafta boyunca tamamen kapatılacak ve yaklaşık üç ay boyunca MLB maçlarından uzak kalması bekleniyor.

Açılış Gününe iki hafta kala bu Milwaukee için büyük bir darbe oldu. Williams, sırt ağrısıyla uğraşırken çalışmalarına ara vermeden önce bu baharda iki kez sahneye çıktı. Bu öğleden sonra bir omurga uzmanını ziyaret etti. Bu muayenede kırıklar ortaya çıktı. Neyse ki Passan, Williams'ın tamamen iyileşmesinin beklendiğini kaydetti.

Sakatlığın Williams'ın tüm kariyerini etkilememiş olması olumlu ancak gelecek sezonun ilk yarısı için büyük bir eksiklik olduğuna şüphe yok. İki kez All-Star olan oyuncu, beyzbolun en iyi oyuncuları arasında yer alıyor. Geçtiğimiz sezon 58 2/3 karenin üzerinde 1,53'lük parlak bir puan da dahil olmak üzere arka arkaya yıllarda 2,00'in altında bir ERA'ya adım attı. Williams, ilk sezonunda 40 denemede 36 maça yaklaştı. Hava Bükücü adı verilen patentli gözleme topu değişimini %37,7 gibi muazzam bir yüzdeye çıkardı. Williams, kariyerinde ikinci kez Ulusal Lig'in en iyi kurtarıcısı seçildi.

Milwaukee'deki hemen hemen her oyuncunun serbest oyuncu dönemine yaklaştığı gibi, Williams da yaz döneminde kendisini takas söylentilerinin ortasında buldu. Bu spekülasyonlar anlaşmanın ardından geri geldi Corbin Burns Orioles'e ancak Milwaukee onları tatmin edecek bir anlaşma bulamadı. Bunun yerine onu arenanın arkasında tutmayı seçtiler. Williams'ın eninde sonunda dokuzuncu tura dönmesi bekleniyor ancak artık sezona 60 günlük sakatlıklar listesinde başlayacak ve en azından Haziran ortasına kadar takımdan uzak kalacak.

Milwaukee kaptanı Pat Murphy'nin dokuzuncu atışta komite yaklaşımını mı izleyeceği yoksa Williams raftayken belirli bir hedefi mi tercih edeceği belli değil. Eğer son yola giderlerse, yani Joel Payamps, Abner Uribe veya Trevor Miguel Aday olabilirler. Payamps geçen sezon NL'deki en üretken kurtarıcılardan biriydi. İkincil parça satın alındı William Contreras/Sean Murphy Üç takım arasında takas edilen Payamps, 70 1/3 vuruş boyunca vuruşlar, yürüyüşler ve yer topları için bonus sayılarla 2.55 ERA'ya dönüştü.

READ  Colin Kaepernick, QB'nin bir şansı daha hak ettiğini söyleyen Pete Carroll ile konuştu

Uribe'nin daha geleneksel kapanış malzemeleri var. Çaylakken ortalama 99,4 mil/saat hıza ulaşarak sporun en zorlu atıcılarından biriydi. Uribe, ilk 30 2/3 MLB vuruşunda %53'lük bir home run ve %30,7'lik bir vuruş oranıyla 1,76 ERA'ya ulaştı. Göz alıcı bir şey ama onun emri onu dokuzuncu atıştan uzak tutabilir. Uribe geçen sezon rakiplerin %15'inden fazlasını yürüdü.

Geçen Nisan ayında Twins'le küçük bir takasla satın alınan Megill, bira üreticisiyle karşı karşıya kalan vurucuların yaklaşık %36'sını geride bıraktı. 32 2/3 kare boyunca 3.31 ERA'ya adım attı. Miguel, 80'lerin ortalarında geniş bir eğri topla eşleştirdiği ısıtıcısında ortalama 99,1 mil / saat hıza ulaştı. Bu üçlü güç koluna sahip olmak, Murphy'nin hâlâ birlikte çalışabileceği iyi bir yardım grubuna sahip olması gerektiği anlamına geliyor, ancak yine de Williams'ın her yıl yayınladığı prodüksiyonu tekrarlamasını bekleyebilecek kimse yok.

Milwaukee, 2025 sezonu boyunca tahkim yoluyla Williams'ın kontrolünü elinde tutacak ve bu sezon 7 milyon dolar kazanacak. Milwaukee'nin gelecek yıl için 10 milyon dolarlık bir opsiyonu var ancak opsiyonun değeri yerine 250.000 dolarlık opsiyonu satın almayı seçseler bile onu tahkimde tutabilir. Williams beklendiği gibi ilerleme kaydederse son teslim tarihinden önce tümseğe geri dönecek. Brewers'ın NL Central'daki çekişmeden beklenmedik bir şekilde çekilmesi durumunda sezon ortasında takas adayı olma ihtimali var, ancak aldıkları teklifler diğer takımların sakatlanma korkusu nedeniyle karmaşık hale gelebilir.