Haziran 15, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

KC Chiefs, Pazartesi Gecesi Futbolu’nda Dirk Wharton’ı dizinden sakatlanarak kaybetti.

KC Chiefs, Pazartesi Gecesi Futbolu’nda Dirk Wharton’ı dizinden sakatlanarak kaybetti.

Kansas City Chiefs, Pazartesi Gecesi Futbolu’nun 5. Hafta maçında Las Vegas Raiders’a karşı savunma yapan Dirk Wharton’ı sakatlayarak kaybetti.

Kansas City Chiefs bir savunma görevlisini kaybetti Dershawn Muhafız Las Vegas Raiders’a karşı 5. Hafta maçında erken Chiefs kısa süre sonra diz yaralanması nedeniyle onu dışladı..

Raiders’ın oyunun ikinci sürüşünde, Chiefs geniş alıcı Davante Adams’ın Derek Carr’dan 58 yarda bir touchdown pas vermesine izin verdikten sonra Wharton sahayı terk etti. Antrenörler bacağını izlerken, gardiyan mavi tıbbi çadıra giden kenardaydı.

Mike Danna’yı birkaç maçta baldır sakatlığı nedeniyle kaybetmiş olan Chiefs, haftalardır sakatlıklarla uğraşıyor. Warden’ın içeri ve dışarı kayma yeteneği, son haftalarda ona daha fazla tekrar verdi ve geçen hafta Tom Brady ve Tampa Bay Buccaneers’a karşı 4. Haftada en çok oyun kurucu baskısına sahip takımı yönetti.

Warden, Missouri S&T’den sözleşme imzalayan eski bir birinci sınıf öğrencisi olarak Chiefs için büyük bir keşif oldu. Wharton başlangıçta takımı bir çaylak deneme hafta sonu kurdu ve şimdi takımla üçüncü sezonuna giriyor.

Bu sezon şimdiye kadar, Warden Chiefs için dört maçta 8 müdahale, 5 baskı, 4 oyun kurucu vuruşu ve 1 çuvalladı.

https://www.youtube.com/watch?v=videoseries