Eylül 28, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Turks ve Caicos CHTA Karayip Pazarına Dönüyor – Magnet Media

Turks ve Caicos CHTA Karayip Pazarına Dönüyor – Magnet Media

San Juan, Porto Riko, 12 Ekim 2022 Turks & Caicos Otel ve Turizm Derneği (TCHDA) ve Turks ve Caicos Turizm Kurulu, Karayip Otel ve Turizm Dernekleri’nde 40 etkileyici bir temsil sağladı.Th Yıllık Karayip Turizm Fuarı 3 Ekim’de yapıldırd-5Th.

Discover Puerto Rico ve Puerto Rico Hotel & Tourism Association’ın ev sahipliğinde, bölgenin en büyük seyahat forumu, bu yıl yüksek enerji ve heyecanla canlı formatına dönüyor.

Bölgesel etkinlik için TCHTA Yönetim Kurulu Direktörü ve Pazarlama Başkanı Karen Witt, “Bu, seyahat camiasının güzel bir buluşması. Neredeyse 3 yıllık sanal iletişimden sonra, seyahat ortakları ve arkadaşlarla iletişim kurma heyecanı elle tutulur cinstendi. Etkinliğe başkanlık ederken, Turks ve Caicos’tan böylesine güçlü bir katılımın olması beni çok gururlandırdı. Bölge büyüme yolunda ilerlerken şu anda güzel bir dönüşüm yaşanıyor, bu nedenle markamızın önde ve merkezde olmasını sağlamaya odaklanmamız gerekiyor.

TCHTA, Turks & Caicos Tourist Board, The Hartling Group Properties, Ocean Club Resorts, Tides Grace Bay, InterCaribean Airways, The Somerset, Villa Renaissance ve Seven Stars Resort, ‘Marka TCI’ heyetinin birer parçasıydı.

Ocean Club Resorts ABD Operasyonları Genel Müdürü Tanya Duelfer, Ocean Club Resorts’un neden her yıl Pazar Yeri’nde temsil edildiğini paylaştı: “Adanızla ve daha büyük ortaklarla konuşabileceğiniz bu tür etkinlikler, canlı kalmanıza gerçekten yardımcı oluyor. endüstri ve pazar trendleri.” Genel etkinlik hissine gelince, “Sonunda şahsen geri dönmek harikaydı. TCI Resort topluluğunda Ocean Club Resorts kurmak ve pazar ortaklarımızla güçlü ilişkiler kurmak için yıllardır çok çalışıyoruz. .Birlikte olmak…bu ilişkiler için gerçekten önemli.

Bu yıl Destination Resilience Awards, Grace Bay Car Rentals and Sales’ın kazandığı İnsan Kaynakları ve Personel Yönetimi kategorisinde birinci olan Turks ve Caicos’lularla tanıtıldı. Şirket, kapanış boyunca çalışanlarını koruma, topluluk gıda kiler girişimlerini destekleme, ekip üyelerine kişisel ve profesyonel gelişim fırsatları, iş operasyonlarında yeni gelişmeler ve sürdürülebilirliğe odaklanma becerisini kanıtlamıştır. TCHTA CEO’su Stacy Cox, ödülü GBCR adına kabul etti.

READ  Turks & Caicos'taki Kylie Jenner ve Travis Parker, bir gece için 43 bin £ Island Villa hayranını ayırdı

28 ülkeden 1100’den fazla delege, 19 alıcı pazardan temsilciler ve 350 tedarikçi firma bu yılki Pazaryerine katıldı ve 14.000’den fazla randevu ile sonuçlandı. Bölgesel forum, Letonya, Polonya, Meksika ve Hindistan’dan ilk kez katılan alıcılarla yeniden ilgi gördü.

Toplantı salonu uğultuluydu ve CHTA Başkanı Nicola Madden-Greig tarafından verilen Karayip Devleti Konukseverlik Konuşması, Karayiplerin artık toparlanmadan büyümeye geçtiğini ortaya koydu. Veriler, Güney Amerika pazarının bölge için bir odak noktası olması gerektiğini ve bölgenin kalkınma gündeminde sürdürülebilir politikaların ön planda olması gerektiğini gösteriyor. Ayrıca seyahat paydaşlarına bölgesel ve çok destinasyonlu seyahatin keşfedilmesi gereken başka bir büyüme fırsatı olduğunu söyledi.

Karayip Pazarı’nın önemli bir unsuru, Fourth Estate ile yakın ve kişisel deneyimler için fırsattır. Güncellemeler, yeni marka kampanyaları, yeni gelişmeler ve özellikler yerel, bölgesel ve uluslararası gazetecilerle paylaşılıyor.

Turks ve Caicos basın toplantısına TCHTA CEO’su Stacey Cox ve Turizm Kurulu İcra Direktörü Mary Lightbourne başkanlık etti. Oturumu, TCHTA üyeleri Visual Storytelling ve SOS Media tarafından hazırlanan canlı bir video sunumuyla açan Cox ve Lightbourne, son ve yaklaşan tesis açılışlarıyla ilgili sektör güncellemelerini paylaştı; Denizcilik sektörüne 25 milyon dolarlık yatırım; yeni Providenciales ve South Caicos terminalleri için planlar; destinasyonun son ödülleri ve sürdürülebilirlik girişimleri; ve mevcut DMO değişikliği. Medyadan gelen geri bildirimler mükemmel ve Turks ve Caicos’taki projelere ilgi var.

İki gün boyunca kırk beş toplantı ile Turks ve Caicos, alıcılar ve müşterileri arasında hala popüler bir destinasyondur. TCHTA CEO’su, “Seyahat topluluğuyla alıcı ilgisini ölçmek için bu temas noktaları gibisi yoktur. Aldığımız olumlu geri bildirimlerle daha mutlu olamazdık. Turks ve Caicos seyahat için hala akıllarda.

READ  İzlenmesi gereken önemli sakatlıklar Isiah Pacheco, Turk Wharton

Cox, 2017-2020 yılları arasında Karayipler Oteller Birliği Yöneticileri Derneği (CSHAE) Başkanı olarak liderliğini takdir eden bir plaket aldı. “Bölgeden dernek yöneticileriyle yeniden bağlantı kurmak, deneyimin paha biçilmez bir parçasıydı. Diğer yerlerin nasıl gittiğini duymak, en iyi uygulamaları paylaşmak ve bölgedeki kardeşlerimizle sürekli diyalog ve ortaklık için gelen yöneticilerle ilişkiler kurmak her zaman harika bir fırsattır.

Marketplace, Karayipler’deki en büyük turizm pazarlama etkinliği olarak belirlendi ve birçok TCHTA üyesi mülk, bunun yıllık pazarlama takvimlerinin bir parçası olmasını sağlıyor. Somerset’teki Grace Bay’in Genel Müdürü Snjesana Andrews, mülkünün katılma konusundaki ilgisini paylaştı, “Bence bu etkinlik sitemize yeniden enerji vermek ve mevcut ilişkileri yeniden alevlendirmek için daha uygun bir zamanda gelemezdi. yenilerini oluştur; İsimlere yüzler koymak ve yüz yüze etkileşimlerin insani dokunuşunu gerçekten geri yüklemek için harika bir “tanış ve selamlaşma”. Alıcılar enerjik ve endüstri ortaklarıyla bağlantı kurmaya hazırdı ve etkinliğin genel hissi göz önüne alındığında, satıcılar da büyük ilgi gösterdi. Biliyorum yaptım! … Hepimiz normale dönerken her şeyi tekrar mümkün kıldığı için CHTA’ya teşekkür ederiz!”

CHTA, bir sonraki Karayip Pazarı etkinliğinin 2023 baharında gerçekleştirileceğini ve yakında bir ev sahibi varış noktasının açıklanacağını duyurdu.