Eylül 26, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Kelly Gidish neden “Law & Order: SVU”dan ayrıldı?

Kelly Gidish neden "Law & Order: SVU"dan ayrıldı?

Kelly Giddish“Law & Order: Special Victims Unit”ten çıkmak ne onun seçimiydi ne de gösteri yönetmeni David Graziano tarafından verilmiş bir karardı. türlü Öğrenmek.

Birden fazla kaynağa göre, ‘SVU’ modu yukarıdan bir çağrıydı ve içeriden biri, şirketin her zaman ekranı mümkün olduğunca güncellemek ve güncellemek istediğini belirtti. Mariska Hargitay, bir yıldız ve baş yapımcı Sik Kurt Drama ve en az bir başka yapımcı Giddish’i eylemde tutmak için baskı yaptı, ancak karar çoktan verildi.

Ek olarak, maaş görüşmeleri ve programdaki geleceği konuşmanın bir parçasıydı ve sonunda hiçbir uzlaşmaya varılmadı.

yahudi Serbest bırakıldığını bir açıklamayla doğruladı Çarşamba günü şöyle yazdı: “Çevrimiçi gördüğüm sohbetler hakkında konuşmak ve bunun gerçekten de ‘Law & Order: SVU’daki son sezonum olacağını herkese bildirmek istedim. Rollins oynamak en büyük zevklerden biriydi ve Hayatımın ayrıcalıkları. Hayatımın ayrıcalıkları. Son 12 yıldır Law ailesinin bir parçası olduğum için çok şanslıyım.” & Order”. Televizyonda Rollins gibi başka bir karakter yok. Büyüdüm ve değiştim ve ben de öyleyim. I. Bu şova yirmili yaşlarımın sonlarında başladım ve yetişkinlik yıllarımın çoğunu hayatımda Rollins ile geçirdiğim için minnettarım “.

23. sezonun ardından Warren Light’tan ayrıldığında yeni showrunner olarak seçilen Graziano, öfkeli taraftarların sosyal medya mesajlarında kendisini etiketlemeye başlamasının ardından haberlere yanıt verdi. Gedish’in Instagram gönderisinin yorumlar bölümünde, “Bir dakikanızı ayırıp emojiler ve tweetler dünyasında işlerin göründüğünden daha karmaşık olduğu fikrini düşünebilirsiniz. Tek söyleyeceğim, Kelly’nin buna çok zarif bir şekilde yaklaştığı” dedi. . “24 yıllık televizyon yazarlığım boyunca şüphesiz alanında karşılaştığım en iyi profesyonellerden biri. Onun yaklaşan çıkışına üzüldüm. Onun için tekrar yazabilirsem şanslı günüm olacak.”

Gedish, 2011 yılında Hargitay, Ice-T ve Peter Scanavino ile birlikte 13. sezon için diziye katıldı. Scanavino’dan Carisi, geçen sezonun sonunda Rollins ile romantik bir ilişki içindeydi. Çıkış haberlerinin ardından yapımcı Julie Martin, hayranlarına heyecan İkilinin “mutlu bir sonu olacak”.

READ  'Friends' oyuncusu Mike Haggerty 67 yaşında öldü.

Giddish, 22 Eylül’de yayınlanacak olan “Organized Crime” dizisi ve ana “Law & Order” dizisi ile üç saatlik bir geçiş etkinliği olan 24. sezon galasında görünecek.