Eylül 26, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Kenny Beckett, Pittsburgh’daki ilk haftasının başlangıcı olmayı hak ediyor; Detroit’te ilginç kamp değişikliği

Kenny Beckett, Pittsburgh'daki ilk haftasının başlangıcı olmayı hak ediyor;  Detroit'te ilginç kamp değişikliği

Detroit’in ikinci sınıf koçu Dan Campbell, bu hafta başlarında eğitim kampına farklı bir yaklaşım getirdi. Pazartesi günü Lions, Oyuncu Liderliğinde Eğitim Takım liderlerinin takım arkadaşlarına bir dizi bireysel tatbikat ve takım periyodu boyunca rehberlik etmesiyle. Campbell kenardan izlediği için sahada yardımcı antrenör yoktu.

Eğitim programı ve senaryolar koçluk personeli tarafından sağlanmış olsa da, takım liderleri tatbikatları denetlemekten ve herkesin standartlara uygun performans gösterdiğinden emin olmaktan sorumluydu.

“Eh, bu sabah bize erkeklerin oraya gidip kendi antrenmanlarını yapacakları söylendi.” Taylor Decker pazartesi dedi MLive.com aracılığıyla. “Bunlar bitirmek istediğimiz takım senaryoları ve sizler oraya gidip şovu yöneteceksiniz.” Bence bunu yapmak harika. Çünkü açıkçası maç günü oradayız, iletişim kurmalıyız ve birbirimize karşı sorumlu olmalıyız.”

Bu tür benzersiz düzenleme, oyuncular ve antrenörler arasında bağlılığı, sorumluluğu ve güveni teşvik eder ve yüksek düzeyde performans için esastır. Ayrıca, oyuncuları liderlik ve iletişim becerilerini mükemmelleştirmeye zorlar. Günümüz toplumunun genellikle metin mesajları veya çeşitli sosyal medya kanalları aracılığıyla iletişim kurma şekli göz önüne alındığında, antrenörler oyuncularına satır aralarında birbirleriyle nasıl konuşacaklarını öğretmek için daha fazla zaman harcamalıdır. Ek olarak, oyuncu liderliğindeki oturumlar, ekip liderlerini talimatları ve beklentileri konusunda çok net ve doğrudan olmaya teşvik etti.

“Bize sadece ‘Uygulama bu – bunlar antrenman yapmak istediğimiz dönemler ve koçlar orada olmayacak’ dedi.” dedi Decker. “Bırak onu. Peki. Dediğim gibi, her gün buraya gelip çalışıyoruz. Koçların burada olup olmaması önemli değil. Ne yapacağımızı ve nasıl yapacağımızı biliyoruz. Açıkçası koçlara ihtiyacımız var. Ama iyi bir işimiz olsun diye onlara burada ihtiyacımız var çünkü biz profesyoneliz ve gitmem için bir hayrana ihtiyacım yok. buradan çıkmak eğlenceliydi.”

READ  NBA Finalleri Maç 3: Steve Curry'nin sakatlığı Golden State Warriors'ın Boston Celtics'e 116-100'lük yenilmesi