Haziran 15, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Kevin O’Leary Kripto Yatırım Stratejisini Paylaşıyor – Portföyünün %20’si Artık Kripto ve Blockchain’de – Bitcoin Haberleri

Shark Tank yıldızı Kevin O’Leary, diğer adıyla Mr. Harika, kripto para yatırım stratejisi hakkında. Portföyünün %20’sinin şu anda kripto para birimi ve blok zincirinde olduğunu açıkladı. “Aslında kimin kazanacağını bilemezsiniz.”

Kevin O’Leary’nin Kripto Para Yatırım Stratejisi

O’Shares ETF başkanı ve Shark Tank yıldızı Kevin O’Leary, Cuma günü CNBC ile yaptığı röportajda kripto yatırım stratejisini paylaştı.

İlk olarak, yatırım varlıklarının beşte birinin kripto para birimleri veya kripto alanında çalışan şirketlerle bağlantılı olduğunu söyledi. Bay Harika dedi ki:

Milyonlarca dolarım var, işimin %20’si artık kripto para birimi ve blok zincirinde.

Geçen yıl Kasım ayında kripto para biriminin sorumlu olduğunu söyledi. cüzdanının %10’u. Kripto para birimindeki yatırımları aşıldı Geçen yıl Ekim ayında ilk kez altına yatırım yaptı.

O’Leary’ye on yıl içinde bir kripto para biriminin olup olmayacağı soruldu. Stratejisinde bu riski göz önünde bulundurduğunu kaydeden Shark Tank yıldızı, şunları vurguladı:

Çeşitli olmalısın. FTX’in kendisi de dahil olmak üzere 32 farklı pozisyona sahibim.

O’Leary ücretli bir büyükelçi oldu ve resmi konuşmacı FTX için, geçen yıl Ağustos ayında 30 yaşındaki milyarder Sam Bankman-Fried tarafından kurulan kripto para borsası.

Shark Tank Star açıkladı:

İşin özü, kimin kazanacağını asla bilemezsiniz. Ethereum kazanacak mı? Solana kazanacak mı? Helyum mu yoksa çığ mı? Hepsine sahibim.

hakkında yorum yapmak icra emri Başkan Joe Biden’in Çarşamba günü imzaladığı kripto para düzenlemesi ile ilgili olarak Bay Wonderfall, “Bu bir genel yasak değildi, bu yüzden bu iyi haber” dedi.

Kripto endüstrisindeki birçok insan Hoşgeldin Biden’ın icra emri. Bazıları kripto para birimlerine meşruiyet sağladığını söylerken, diğerleri bekledikleri son derece kısıtlayıcı önlemleri içermediği için mutlu.

READ  Tahvil ve hisse senetleri ABD verileri öncesi yeni yılda düşüşünü sürdürüyor: Piyasalar tamamlandı

Ancak O’Leary, Biden’ın direktifinin kripto para birimiyle ilişkili iklim risklerine odaklanma biçimiyle ilgili endişelerini dile getirdi. Biden’ın yürütme emrini takiben halka açık bitcoin madenciliği şirketlerindeki pozisyonlarını sattığını söyledi.

Ünlü yatırımcı geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamada Toplantı Kripto para düzenlemeleri, özellikle kurumsal yatırımcılara nasıl uygulandıkları konusunda bir dizi ABD senatörü ile. Bir süredir Bitcoin fiyatının artacağını söylüyordu.çok takdir‘Kurumlar ne zaman yatırım yapabilir kripto para biriminde. İki ila üç yıl sürmesi bekleniyor.

Kevin O’Leary’nin yorumları hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin.

Kevin Helms

Avusturyalı bir ekonomi öğrencisi olan Kevin, Bitcoin’i 2011’de buldu ve o zamandan beri misyonerlik yapıyor. İlgi alanları Bitcoin güvenliği, açık kaynak sistemleri, ağ etkileri ve ekonomi ile kriptografi arasındaki kesişmedir.

fotoğrafa katkı verenler: Shutterstock, Pixabay, Wikicommons

sorumluluk reddi: Bu makale bilgilendirme amaçlıdır. Satın alma veya satma teklifinin doğrudan teklifi veya talebi veya herhangi bir ürün, hizmet veya şirketin tavsiyesi veya onayı değildir. Bitcoin.com Yatırım, vergi, hukuk veya muhasebe tavsiyesi sağlamaz. Ne Şirket ne de yazar, bu makalede bahsedilen herhangi bir içerik, mal veya hizmetin kullanımı veya bunlara güvenilmesinden kaynaklanan veya neden olduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya ziyandan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu tutulamaz.