Şubat 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Khloe Kardashian, “ikonik” kız kardeşi Kim’i canlı bir elbiseyle canlandırıyor

Khloe Kardashian, “ikonik” kız kardeşi Kim’i canlı bir elbiseyle canlandırıyor

Khloe Kardashian ailesinin özel olduğunu hatırlatıyor!


39 yaşındaki Good American kurucu ortağı, buharlı bir elbise giyerek ablası Kim Kardashian’ı andı.


Perşembe günü Instagram hesabına yüklenen bir videoda Khloe, vücudu saran uzun kollu siyah bir elbise giymiş görünüyordu. Kolları ve bacakları kapalı olmasına rağmen orta kısmı tamamen sergileniyor. Kıyafet ayrıca göğüs bölgesinde zar zor yapılandırılmış bir başlık içeriyor.“Çünkü o yaratıcı.” Ve yaratıcı işler yapmayı seviyorum —!” realite TV yıldızı konuşurken Kim’in sesiyle konuştu. Arka planda çalan müzik Britney Spears’ın 2007’nin hit şarkısı “Gimme More”.


Khloe, selfie klibinde elbisesini gösterirken, ona saçı ve makyajında ​​yardımcı olan, tamamen siyah giyen cazibe ekibinin iki üyesi de eşlik ediyor. Gönderiye şu yorumu yaptı: “Yaratıcı.”
Khloé’nin Instagram Hikayelerinde yeğeni Mason Dash Disick’in 14. doğum gününü kutlayarak sevdiklerine destek göstermeye devam etti.


Pek çok Hikaye gönderisinin ilkinde, iki çocuk annesi, büyük yeğeninin, kızı True Thompson’ı bebekken kucağında tuttuğu bir fotoğrafı paylaştı.

READ  Johnny Depp ve Amber Heard'ın karalama davası: Heard'ın geri kalanının avukatlarının davası


Chloe, Mason’a mutlu bir doğum günü diliyor.

Khloe Kardashian/Instagram


Eski fotoğrafın üzerine iki beyaz kalp emojisiyle birlikte “Doğum günün kutlu olsun Macy! Nasılsın zaten 14 yaşındasın?! Doğru, Tatum ve ben seni çok seviyoruz” diye yazdı.


Başka bir gönderide Coco Teyze ve Mason tatil kıyafetleri giymiş bir Noel ağacının önünde barış işaretini tutarken görülüyordu.


Hiçbir hikayeyi kaçırmayın – abone olun İnsanların ücretsiz günlük bülteni İlginç ünlü haberlerinden ilgi çekici ilgi çekici hikayelere kadar, İNSANLARIN sunduğu en iyi şeyler hakkında güncel kalmak için.


Kourtney Kardashian’ın en büyük oğlu Parker’ın doğum günü anma törenine ek olarak Khloe, Mason ve Poosh’un kurucusunun ikinci oğlu Reign Aston Disick’in de aynı büyük günü paylaştığını kaydetti.


Khloe, 9 yaşındaki çocuğun iki videosunu paylaştı; bunlardan biri şakacı bir şekilde ağabeyinin parmağını ısırırken, kardeşler viral “Oh, Charlie parmağımı ısırdı” videosunu canlandırdı. Yüklemenin üzerine “Kardeşler ve en iyi arkadaşlar, aynı günde doğmuşlardır” diye yazdı.


Mason yakın zamanda Kim’in Instagram hesabında nadir görülen bir görünüme kavuştu.


Kim Kardashian’ın aile fotoğrafı.

Kim Kardashian/Instagram


Bu hafta başında paylaşılan bir atlıkarıncada Amerikan Korku Hikayesi: Narin Oyuncuya, 5 yaşındaki kızları Chicago ve 10 yaşındaki North’un yanı sıra 8 yaşındaki oğulları Saint ve 4 yaşındaki Psalm da katıldı. Fotoğraf görünüşe göre yaza aitti; en küçüğü, tatilini gösteren bir alçı takıyordu. kol.


Mason, 11 yaşındaki kız kardeşi Penelope ve 40 yaşındaki babaları Scott Disick, dört çocuğuyla birlikte fotoğraf çekilen 43 yaşındaki SKIMS kurucusuna sette katıldı.


Grup güzel fotoğraflar çekmek için kabinin önünde durdu. Kim, paylaşımına “Her şey” yazdı.