Mayıs 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Kim Kardashian hayranlarını şaşırttıktan sonra Met Gala’da neden hırka giydiğini açıkladı

Kim Kardashian hayranlarını şaşırttıktan sonra Met Gala’da neden hırka giydiğini açıkladı

Kim Kardashian 2024’e kadar neden gri ceket giyeceğini açıkladı Galayla Buluştu kırmızı halı Ancak hayranlar aksesuarı karıştırdı.

Kardashianlar 43 yaşındaki yıldız, otelin ‘yeşil’ halı merdivenlerine çıktı Metropolitan Sanat Müzesi 6 Mayıs Pazartesi günü “Uyuyan Güzeller” Met Gala’da. Platin saçlarını bir kez daha görücüye çıkaran Kardashian bu etkinlikte, yaprak ve çiçeklerle süslenmiş transparan, denizkızı tarzı metalik dantel etekli gümüş John Galliano tarzı Margiela elbisesi giydi.

Ancak Kardashian’ın aksesuarları izleyicilerin kafasını karıştırırken, realite TV yıldızı omuzlarını göğsünün üzerine kapalı olarak yerleştirdiği gri tokalarla kapatmayı seçti.

Sosyal medyada, kişiye özel Met Gala görünümünü gündelik dış giyimle birleştirme kararı kafa karışıklığıyla karşılandı ve birçok kişi Kardashian’ın ceketi neden tamamen çıkarmadığını merak etti.

Bir kişi, eskiden Twitter olarak bilinen X’e “Ceketinizi çıkarın… bütün bakışın aşağıya düşmesine neden olur” diye yazarken, bir diğeri şöyle dedi: “Ceket ne işe yarar?”

Başka bir eleştirmene göre ceket “hiçbir anlam ifade etmiyordu.” Diğerleri moda anını gardırop seçimleri hakkında şaka yapmak için kullandı ve bir kişi şunu yazdı: “Kulüplerden eve döndüğümde ve kalanları yerken annemin ceketini giydiğimde ben.”

Kardashian’ın ceketine yönelik çevrimiçi eleştirilerin ortasında şunları söyledi: Vogue dergisi Met Gala sırasında neden bu aksesuarı takıyordu? Görünümünün “Zamanın Bahçesi” etkinliğinin kıyafet kurallarından ilham aldığını iddia etti.

Kıyafetinin hikayesini anlatırken “Parkta hayatımın en çılgın gecesiydi” dedi. “Koşarak dışarı çıktım ve erkek arkadaşımın ceketini alıp giydim. İşe gitmesi gerekiyordu. Saçlarım darmadağınık.”

Ancak sosyal medyadaki pek çok kişi hâlâ ceketin kostüm için mi tasarlandığını merak ediyor. Elbiseye bir şey mi olduğunu, Kardashian’ın ceketi gardıroptaki bir sorunu örtbas etmek için mi kullandığını merak ettiler.

READ  Michelle Yeoh'un Instagram Paylaşımı Oscar Kurallarını Çiğnedi mi? - Çeşitli

Biri şunları yazdı: “Kim’in elbisesinde bir sorun var çünkü ceketi veya gömleği halının üzerinde bile tutmak imkansız.”

“Yani… Kim Kardashian’ın ceketi yerine sabitlemek zorunda kaldığını görebiliyoruz, değil mi? Özellikle de sol tarafına(?)?” Bu aynı zamanda elbiseye garip bir eklenti ve sanki gardıropta bir arıza varmış gibi hissediyorum. anlık bir çözümdü. İkincisi,” diye tweet attı bir başkası.

Üçüncüsü şunu ekledi: “Aman Tanrım! Kim Kardashian Met Gala’da harika görünüyordu… Acaba gardırobunda bir arıza mı var diye merak ettim… Sorunu örtmek için üstüne başka bir şey de koymuş olabilir… Anlamıyorum???? Neden? Acı içinde görünüyordu!

Kardashian, Met Müzesi’nin kırmızı halısında parlayan tek aile üyesi değil; törene annesi Kris Jenner ve kız kardeşi Kendall Jenner da katıldı.

2024 Met Gala’nın en iyi elbiselerini burada bulun ve en son güncellemeleri buradan takip edin.