Mayıs 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Tom Selleck, Blue Bloods’ı iptal ettiği için CBS’yi eleştiriyor, emeklilikten bahsediyor

Tom Selleck, Blue Bloods’ı iptal ettiği için CBS’yi eleştiriyor, emeklilikten bahsediyor

İstifa etmeyecek.

79 yaşındaki Tom Selleck’in oyunculuktan emekli olmaya niyeti yok, ancak “Mavi Kanlar” bu kış bittiğinde 63 dönümlük cömert çiftliğini artık karşılayamayacağından endişe ettiğini söyledi.

Yeni anıları yazılan aktör “Asla bilemezsin” O şimdi dışarıda. “Kasaba ve Ülke” dedi. Salı günü yayınlanan bir röportajda, “Umarım geleceğimde başka bir Western filmi olur. Blue Bloods’a ne olursa olsun, oyunculuğu bırakmayacağım elbette. Hala CBS’nin aklını başına toplayacağına dair umudumu koruyorum.”

Selleck, 2010’dan bu yana CBS’nin popüler suç dramasında kurgusal New York Şehri Polis Komiseri Frank Reagan’ı canlandırdı.

Tom Selleck, “Mavi Kanlar”ın sonundan memnun olmadığını açıkça belirtti. CBS
Selleck “Mavi Kanlılar”da. CBS

Dizinin 14. sezonu var ve bu sezonun son sezonu olacak; ikinci bölümü sonbaharda, serinin finali ise Aralık ayında yayınlanacak.

Selleck, gösteriden alacağı maaş olmadan, bunun sonucunda Kaliforniya Ventura County’deki çiftliğini teslim etmek zorunda kalabileceğinden korktuğunu söyledi.CBS Pazar Sabahı“.

Eski “Magnum PI” yıldızı, çiftliğinin parasını ödeyememe olasılığıyla ilgili olarak şunları söyledi: “Bu her zaman bir sorundur. Çalışmayı bırakırsam evet. Hayata hazır mıyım? Evet, ama belki 63-‘de olmayabilirim.” dönümlük çiftlik!”

Selleck çiftlik evi. Getty Images
Selleck, “Mavi Kanlar” sona erdiğinde çiftliğinin geleceğinin belirsiz olduğunu söyledi. CBS
Selleck’in 63 dönümlük bir çiftliği var. CBS

Selleck, CBS’nin “Mavi Kanlılar”ı bitirme kararına katılmadığını dile getirdi.

“Kimsenin bahsetmediği şey Blue Bloods’ın ne kadar başarılı olduğu.” Town & Country’e söyledi.

Şunları ekledi, “Tüm yayınlar arasında en yüksek reyting alan 3. senaryolu dizi. Cuma geceleri kazanıyoruz ve Paramount Plus’ta iyi durumdayız. Dizinin düşüşü söz konusu değil. Ben bunları, Övünebiliriz ama dizimizde çalışan herkes – oyuncular, kitap, herkes – özgeçmişlerinde beş yıldızlı bir mirası hak ediyor.

Selleck, Blue Bloods için “Dizinin düşüşü söz konusu değil” dedi. CBS

Kanalı azarlamaya devam etti ve şunu söyledi: “CBS ne kadar iyi gittiğinden bahsetmiyor. Ben bunu yapıyorum çünkü herkesin şunu bilmesi gerekiyor ki eğer program biterse sonumuz güzel olacak. ‘Magnum’un başardığı gibi büyük bir başarı.”

READ  SDCC 2023: Şimdiye kadarki en büyük Hint filmi Kalki 2898m

Selleck’in televizyon endüstrisi hakkında da son derece dürüst sözleri vardı.

“Sürekli bir değişim halinde. Yaşlı biri gibi davranıp eskisi kadar iyi olmadığını söylemek istemiyorum ama… Evrim ve projelere olan inancı göremiyorum.

Selleck, “CBS ne kadar iyi gittiğinden bahsetmiyor” dedi. CBS

“Trendlere doğru gidiyor gibi görünüyorlar; eğer bir gösteri işe yararsa, hadi onu kopyalayalım. Bir sonraki adımın ne olacağını düşünmek yerine, ‘Tamam, gösteri işe yaradı, hadi beş tane yapalım’ gibi bir yaklaşım var. Bu, belirli bir miktar risk gerektirir.” ve bence yönetimde çok fazla girişimci var ve yeterince yaratıcı insan yok.

Şöyle ekledi: “Ama iş orada ve ben işi seviyorum ve her zaman da öyle olacak.” Aktörler sadece araç değildir; insanlar da önemlidir. İzleyiciler ister kablolu ister Netflix olsun her türlü diziyi izliyor, ilgi duydukları kişileri görmek için tekrar dinliyorlar. Bunun değişeceğini sanmıyorum ama dürüst olmak gerekirse şu anda pek de iyi durumda olduğunu düşünmüyorum.