Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Met Gala 2024: Ariana Grande, özel askısız korse elbisesiyle bir Disney prensesi

Met Gala 2024: Ariana Grande, özel askısız korse elbisesiyle bir Disney prensesi

2024 Met Gala geldi! Ve onun muhteşem kırmızı halı görünümleri de öyle. Her yıl düzenlenen etkinliği süsleyen birçok yıldız arasında, bir rüyadan fırlamış gibi görünen Ariana Grande de vardı. Ariana, bu yılın “Zamanın Bahçesi” kıyafet yönetmeliğine uygun çiçekli bir elbiseyle dikkatleri üzerine çekti ve kesinlikle büyüleyiciydi.

Şarkıcı, büyük etkinlik için Jonathan Anderson’s Racks’tan özel askısız Loewe elbisesiyle muhteşem görünüyordu. Bu büyüleyici elbise, uçuşan beyaz etekle daha da vurgulanan, ışıltılı sedef korsajdan oluşuyor. Eteğin çekiciliği, özenle tasarlanmış çiçek göz süslemeleriyle daha da artırılıyor. Mükemmel bir şekilde oturan sutyeni, halının üzerinde yürürken ince belini de ön plana çıkarıyordu. Ruhani görünüm, Ariana’nın göz alıcı görünümüyle mükemmel bir şekilde uyum sağlıyor.

Görünüşünü vurgulamak için Grande biraz deneme yaptı ve nötr makyajı tercih etti. Ariana’nın gözlerinin kenarlarını süsleyen güzel kelebekler, benzersiz tarzını sergiliyor ve sarı saçlarını özel bir at kuyruğu şeklinde bağladı. Akşam görünümünü daha da çekici hale getiren elmas kulak aksesuarlarını da unutmayalım.

Fotoğrafların yayınlanmasından kısa bir süre sonra hayranlar şarkıcıya olan sevgilerini dile getirdi. Bir hayran, “Kesinlikle muhteşem.. Bu kraliçeden daha azını beklemiyordum!” Bir başkası da onu övdü ve şöyle dedi: “Tanrı bir kadındır.” Hatta bir hayran şöyle dedi: “Asla başarısız olmaz.”

reklamcılık

Grande’nin Met Gala’ya dönüşü, yeni albümü Eternal Sunshine’ın bu baharın başlarında yayınlanmasından bu yana en dikkat çekici performanslarından biri oldu. Daha önce, bazıları kötü niyetli aktris Cynthia Erivo ile birlikte olmak üzere birkaç basın toplantısı yapmıştı. Grande ayrıca Wicked’ın ilk bölümünde de görüldü. Grande’nin Glinda’yı canlandırdığı The Wizard of Oz’a dayanan bir Broadway müzikaline uyarlandı. Ona Batı’nın gelecekteki Kötü Cadısı Elphaba’yı oynayan Erivo da katılıyor.

READ  Londra Kliniği CEO'su Kate Middleton'un belge ihlaline ilişkin soruşturma hakkında konuşuyor

Bu arada Met Gala 2024 kıyafet yönetmeliği, Zamanın Bahçesi, JJ Ballard’ın 1962 tarihli kısa öyküsünden ilham alıyor. Bu yılın kıyafet yönetmeliği, katılımcıların temayı kendi moda seçimleriyle yorumlamalarına olanak tanıyacak. Ancak grubun zaman ile doğal güzellik arasındaki ilişkiyi keşfetmesi gerekiyor.

En iyi videolar

Hepsini gör

  • 2024 Met Gala kapıda, hadi Meme Fest’e hazırlanalım: Geçmiş yılların en iyi meme’lerine bir bakış

  • Sushmita Sen, Malaika Arora, Sonakshi Sinha, Alaya F Bombay Times Moda Haftası’nda Steal Thunder

  • Met Gala 2024: Dupa Lipa’dan Doja Cat’e; Geçen yılın Karl Lagerfeld özel etkinliğinin en iyi ve en kötü giyinenleri

  • Gelin Lehenga Özel Teklifi: Başörtüsü, Trenler, ‘Heeramandi’ Kıyafetleri ve Daha Fazlası | Moda Instagram’ı | Özel

  • Kim Kardashian sarı saçlarıyla karşılandı. Bir partide 21 günde 7 kilo verdiğim zamana geri dönüş

  • Shrija Bhattacharya

    Shreeja Bhattacharya, yazılı kelimelere karşı bastırılamaz bir tutkuyla besleniyor. Ş

    İlk yayınlandı: 07 Mayıs 2024 saat 11:37 IST