Şubat 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

King’s Head’deki Paul Cullen duvar resmi Türk tarafından boyanacak

King’s Head’deki Paul Cullen duvar resmi Türk tarafından boyanacak

Anthony Turk, Changi Green’deki ikonik simgesel duvar resmi Pembe Göz’ün yaratıcısıdır. Wire efsanesi Paul Cullen’ın fotoğrafı King’s Head sayfasında yer almak üzere seçildi Winwick Caddesi’nde.

Planların arkasında yer alan Warrington Sanat Konseyi’nden Paul Taylor, görüntünün yalnızca Wilderspool Stadyumu’ndaki son maça ait olmadığını, aynı zamanda Cullen’ın kulübü küme düşmekten kurtarmadaki ve yeni Halliwell Jones Stadyumu’nun sürdürülebilir olmasını sağlamadaki rolünü de temsil ettiğini söyledi.

Şöyle ekledi: “The King’s Head, ragbi hayranlarını çekmesiyle tanınan bir bardır ve uzun yıllardır Wilderspool Stadyumu ile yeni Halliwell Jones arasında yer almaktadır.

“Hepimiz ragbinin şehrin mirasının büyük bir parçası olduğunu biliyoruz ve bu yüzden sahip olduklarımızla yüksek sesle ve gurur duymalıyız ve Kral’ın kafasının bu ilham verici duvar resmini sadece kahverengi sıvalı bir duvara yerleştirerek, daha da zenginleşeceğiz. şu anda miras değeri (komşu binalar yıkıldığından beri).

Bir duvar resmine ne dersiniz?

“Bu duvar hiçbir zaman görülmek için tasarlanmamıştı ve artık binanın diğer yüzlerindeki mimari tasarımların güzelliğini azaltan, hiçbir özelliği veya rengi olmayan yumuşak kahverengi bir levha. Bu kesinlikle onu telafi edecek!

“Warrington Sanat Konseyi bu projenin bir parçası olmaktan büyük gurur duyuyor Anthony Durk’un şehre karşı gerçek bir tutkusu var ve biz de onu kullanacağımız için çok heyecanlıyız. Warrington Girişimi’ndeki sanatımız hakkında Yakın zamanda başladık.

“Bu, şehirdeki birçok harika sanat projesinden ilki. Gelin ve bir günlüğüne gezinin tadını çıkarın.”

READ  Veriler, Türkler arasındaki evcil hayvan eğilimlerini gösteriyor