Eylül 25, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Kırım turistler, Yevpatoria yakınlarındaki bir Rus hava savunma sistemi sahasından çıktı

Kırım turistler, Yevpatoria yakınlarındaki bir Rus hava savunma sistemi sahasından çıktı

Çevrimiçi casusluk, Rus hava savunma sisteminin yerini turist seçimlerinden takip ediyor

Ayrıca okuyun: Kırım’daki son patlamalar ve kamu tarafından finanse edilen uydu hakkında bir CIT uzmanıyla röportaj

Molochny köyü yakınlarındaki Trikli Gölü (Solon) bölgesinde Rus silahlarını gösteren resimler çekildi. Rus hava savunma operasyonunun bu bölgede 19-20 Ağustos tarihleri ​​arasında yapıldığı bildirildi.

Ayrıca okuyun: Savaş Araştırmaları Enstitüsü, Rusya’nın işgal altındaki Kırım’ı savunmak için güçlerini ön hatlardan kaydırabileceğini söyledi.

OSINT araştırmacısı Benjamin Pittet, Temmuz ayı sonlarında bir VKontakte kullanıcısının yayınladığı hava savunma sistemlerinin bir fotoğrafına dikkat çekti. Fotoğraf, fotoğrafların Molochny yakınlarında çekildiğini gösteren coğrafi koordinatları içeriyordu. İnternette aynı sistemin başka fotoğrafları da var.

Fotoğraflar, Terekli ile Karadeniz arasındaki tükürük üzerindeki bir tarladan 1.5 kilometre uzaklıkta çekildi. Görülen ekipmanın bir S-400 hava savunma sistemi olduğu doğrulandı.

Ayrıca okuyun: Rusya işgali altındaki Kırım’da Sivastopol’da patlamalar meydana geldi.

Planet.com uydu görüntü hizmeti ayrıca, hava savunma sisteminin uzaydan muhtemel konumunun izlerini de gösteriyor ve bu alanda 15 Temmuz civarında başlayan faaliyet işaretleri, ardından sahada görünen tekerlek izlerinin sayısı arttı.

Bu arada patlamalar Ukrayna’yı sarstı Rusya’nın işgal ettiği Kırım Geçen iki hafta boyunca. Bazı Rus askeri tesislerinde patlamalar meydana geldi.

Orijinal makaleyi okuyun Ukrayna’nın yeni sesi

READ  Melenchon ısrar ediyor: Başkanlığı unutun, Fransa'yı Fransa cumhurbaşkanı olarak yönetebilirim