Ağustos 11, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Kızıl ve menekşe pokemon anahtarının dosya boyutu görünüşe göre ortaya çıktı

Kızıl ve menekşe pokemon anahtarının dosya boyutu görünüşe göre ortaya çıktı
Fotoğraf: Pokemon Şirketi / Nintendo Live

Yeni Geçiş Oyunları pokemon kızıl ve menekşe Serbest bırakılmaya yakınlar. Antrenörler sadece hangi versiyona sahip olacaklarına karar vermek zorunda kalmayacak, aynı zamanda oyunun fiziksel mi yoksa dijital bir kopyasına mı sahip olacaklarına karar vermek zorunda kalacaklar.

Nintendo’nun resmi web sayfası listesine göre dijital rotaya gidiyorsanız – bu başlıklara ihtiyacınız olacak 10 GB dosya alanından her biri. tersine, Pokemon Efsaneleri: Arceus ben … idim 6.1 GB boyutta ve pokemon kılıcı ve kalkanı onlar 12.4 GB Herşey.

Bu dosya boyutları şu an ile 18 Kasım yayın tarihi arasında değişebilir ve gelecekte toplam dosya boyutunu artıran yamalar ve güncellemeler olabilir. Bunun yerine basılı bir kopya satın almayı planlıyorsanız, kullanışlı ön sipariş kılavuzumuza göz atmayı unutmayın. Hatta bazı çift paket anlaşmalar var.

Dün Pokémon Presents’ta erken satın alma ödülü de açıklandı. 28 Şubat 2023’ten önce Gizemli Hediye seçeneğini açarsanız sahiplenebileceğiniz özel bir Pikachu oyunudur. Bu yaklaşık olarak 1-1.5 saat oynama süresi alır. İşte başka bir bakış:

Pokemon hediyeleri
Fotoğraf: Pokémon Şirketi

Scarlet ve violet’in dijital veya fiziksel kopyalarını mı yoksa her ikisinin bir kombinasyonunu mu alacaksınız? bırak caşağıda ihmal.

READ  Pixel 7 prototipi eBay'de erken görünüyor