Temmuz 19, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Kraliyet kaynağı: Kate Middleton monarşiye ‘taç giyme töreninden bu yana en iyi günü’ verdi

Kraliyet kaynağı: Kate Middleton monarşiye ‘taç giyme töreninden bu yana en iyi günü’ verdi

LONDRA – Kraliyet ailesinin hedefi açıktı: Galler Prensesi Kate Middleton’u dünyaya tanıtmak, komplo teorilerini ezmek ve yaz tatilinden önce kraliyet anlatısını sıfırlamak.

Cumartesi günü Trooping The Color bittikten sonra İngiliz haber sitelerindeki parlak haberleri okuyan saray ajanları, şüphesiz işin tamamlandığını ilan edecek kadar tatmin olmuşlardı.

Kate’in arkadaşlarından biri The Daily Beast’e “Katherine kesinlikle muhteşemdi” dedi. İfadesi olağanüstüydü ve bugünkü görünümü zarif ve zarifti ve insanları umutla doldurdu.”

Başka bir kraliyet kaynağı şunları söyledi: “Parktan çıkardı. Çarpıcı görünüyordu ve tüm doğru mesajları gönderdi. Bu, taç giyme töreninden bu yana kraliyet için en güzel gündü.”

the telgraf Tören hakkında şunları söyledi: “Kraliyet ailesinin başka hiçbir şeye benzemeyen bu somut, bir arada, çok insani görünümü: zorluklara rağmen bir aile birleşimi.”

Londrada zamanlar “Kraliyet tarih kitaplarında yer alan bazı anların olması, onu kraliyet listesinin en üstüne koyardı” dedi ve her ikisi de kanser tedavisi gören Kate ve Kral Charles’ı balkonda yan yana görmenin ne kadar güçlü olduğunu ekledi. Buckingham Sarayı. . Kraliyet muhabiri Roya Nikah, “Kraliyet fotoğrafları ve mektupları söz konusu olduğunda çok az şey şans eseri olur” diye yazdı, “Charles’ı Buckingham Sarayı’nın balkonunda Prenses’le yan yana görmek onun sevgili geliniyle duyduğu gurur hakkında çok şey anlatıyor. “

the Posta Karar, olayın “Silahlı Kuvvetlerimizin becerisinin, disiplininin ve sadakatinin göz kamaştırıcı ve şaşırtıcı bir hatırlatıcısı” olduğu yönündeydi.

Kral Charles, Kraliçe Camilla, William, Galler Prensi, Catherine, Galler Prensesi, Prens George, Prenses Charlotte, Prens Louis, Sophie, Edinburgh Düşesi, Prens Edward, Edinburgh Dükü, Leydi Louise Windsor, Buckingham’ın balkonunda görünüyor Saray.

Holly Adams/Reuters

Gelecek ay genel seçimle karşı karşıya olan İngiliz politikacılar kendilerini kraliyet bayrağına sarmak konusunda istekliydi.

READ  Whoopi Goldberg Yahudiler, ırk ve Holokost hakkındaki son yorumları netleştiriyor - Son Tarih

Başbakan Rishi Sunak, “Tanrı Kralı korusun” paylaşımında bulunurken, önümüzdeki ay yapılacak seçimlerden sonra Başbakan olarak muhtemel halefi Sir Keir Starmer, “Majestelerini tebrik ederiz. Bu muhteşem başarı gösterisi için tüm özverili hizmet personelimize teşekkür ederiz.” Rengi Birleştirmek.”

Hava bile işbirliği yaptı. Kraliyet ailesi, Kral’ın resmi doğum gününde ulusun iyi dileklerini almak için Buckingham Sarayı’nın balkonunda toplanırken bulutlar aralandı ve güneş parlak bir şekilde parladı.

İyimserlerin, yoğun yağmurlu bir sabahın ardından parlak mavi gökyüzüne bir metafor olarak bakmaması imkansızdı; Talihsizlik ve kötü şansla dolu bu yılda kansere yakalanan kraliyet ailesi, sonunda hayatta kalmayı başardı.

Kral Charles pek iyi görünmese de hayattaydı (hatta katı bir şekilde kralcıydı). Günlük telgraf Ailesini daha parlak bir geleceğe doğru yönlendirirken “biraz yıpranmış” göründüğünü itiraf etmek zorundaydı.

Ancak hata yapmayın, bugün gerçekten Kate’le ilgiliydi; her şeye rağmen, son dakikada öylesine çarpıcı bir anlatım mükemmelliğiyle çarpıcı bir geri dönüş gerçekleştirdi ki, eğer bu bir TV dizisindeki bir hikaye olsaydı, mantıksız bulunarak bir kenara atılma riskiyle karşı karşıya kalacaktı.

Galler Prensesi Catherine, Kral'ın Doğum Günü Geçit Töreni için Atlı Muhafızlar Geçit Törenine geldi "Renk kuvvetleri" 15 Haziran 2024'te Londra'da.

Galler Prensesi Catherine, 15 Haziran 2024’te Londra’da Kral’ın “Renkleri Birleştirmek” doğum günü geçit töreni için At Muhafızlarının konvoyuna geliyor.

Getty Images aracılığıyla Justin Tallis/AFP

Kate’in varlığı O dediBirkaç haftadır çok gizli planlamanın konusu olan bu açıklama, bir hafta süren şiddetli spekülasyonların ardından nihayet dün akşam saat 6’da Kate’in kraliyet ailesinin herhangi bir üyesinin şimdiye kadar yayınladığı herhangi bir açıklamadan tamamen farklı olağanüstü bir açıklama yayınlamasıyla onaylandı. Bir gruba katılabildiği için (ve evden çalışmaya başlayabildiği için) heyecanlandığını paylaştı. Ancak aynı zamanda kemoterapinin ne kadar iyi hissettirdiği konusunda da çok ayrıntıya girdi; Tükenmişlik, “kötü günler”, “belirsizlik”.

READ  Megan Thee Stallion'un en sevdiği atıştırmalık midenizi bulandıracak ve Houston yerlileri buna bayılacak

Ancak Kate’in kullandığı bir ifade temkinli ve kasvetli bir noktaya dikkat çekti: Kate “henüz ormandan çıkmadığını” söyledi.

Bu onun devam eden durumunun ciddiyetinin açık bir itirafıydı. Brifinglerde Saray, muhabirlere, Kate’in Trooping the Color’a katılımının onun artık kamusal hayata geri dönmekte olduğu varsayımıyla karıştırılmaması gerektiğini defalarca vurguladı.

Galler Prensi Prens William ve Galler Prensesi Catherine, 15 Haziran 2024'te Londra, İngiltere'de Buckingham Sarayı'ndaki Renk Grubu sırasında balkonda.

Galler Prensi Prens William ve Galler Prensesi Catherine, 15 Haziran 2024’te Londra, İngiltere’de Buckingham Sarayı’ndaki Renk Grubu sırasında balkonda.

Chris Jackson/Getty Images

Ve işte merhemdeki sinek yatıyor. Kate’in saatlerce bir festival etkinliğine katılacak kadar iyi olduğunu muzaffer bir şekilde kanıtladıktan sonra Saray’ın aynı zamanda öyle olmadığını ve örneğin Jartiyer Geçit Törenine veya Kraliyet Ascot’a katılmayacağını söylemesi oldukça zor. gelecek hafta.

Elbette kanser hastaları ve aileleri anlayacaktır. Kanser tedavisinin gerçeği budur; Kate’in açıklamasında bahsettiği o “iyi günler” genellikle hastalar için her kemoterapi döngüsünün sonuna doğru gelir.

Ama cin şişeden çıktı. Artık Kate’in işe geri döndüğünü görmek için beklentiler artacak.

Dolayısıyla pek çok şey Kate’in o eşi benzeri görülmemiş ifadesinde dikkatli ve dikkatli ifadesiyle tam olarak ne kastettiğine bağlı: “Henüz kontrolden çıkmadım, özellikle de belirsizlik karşısında nasıl sabırlı olunacağını öğreniyorum.”