Eylül 25, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Küçükler Ligi oyuncusu, spora ilham veren bir ekranda vurulduktan sonra rakibe sarılır

Little League batter hit by pitch consoles opponent
Ancak başlangıçta kafasını tutan Isaiah Jarvis hızla iyileşti. İyiydi, kalabalık içerideydi Güneybatı Minör Lig Bölgesi Waco, Teksas’taki şampiyonalar, ayakta dururken ve ilk basamağı alırken onu alkışladı.

Tepede Kayden Shelton hâlâ titriyordu. Sonra inanılmaz bir şey oldu: Isaiah çantadan çıktı, tepeye yürüdü ve iyi olduğunu bildirmek için kollarını sürahiye sardı.

“Yeni Gün” programında Çarşamba sabahı CNN’e konuşan Isaiah, “Oraya çıkıp Tanrı’nın sevgisini yaymak ve onun iyi olduğundan emin olmak, benim iyi olduğumu ve iyi olacağımı bildiğinden emin olmak istedim” dedi. Kayden’ın yanında.

Isaiah, her yerde yabancıların genç adamın sportmenlik gösterisini övdüğü bir videoda, “Merhaba, harika bir iş çıkarıyorsunuz” dedi.

Isaiah’ın sarılışı sorulduğunda Kayden, “İlgilendiğini hissettim” dedi. “Ben de onu umursadım ve bu, beyzbolun sportmenlik olduğunu gösterdi – beyzbolda çok fazla sportmenlik var.

“Isaiah’ın – kalbi insanlar için farklıdır” diye ekledi. “O sadece iyi bir çocuk.”

Isaiah’ın küçük bir çürüğü olduğunu ama bunun dışında kendini iyi hissettiğini söyledi. Oyuncular, videoya verilen yanıt karşısında şaşkına döndüler ve internette viral hale gelen bu anın etrafında dönmeye çalıştılar.

Isaiah, “Gerçekten delilik,” dedi. “Kim düşünebilirdi ki, böyle bir sarılmanın çıldıracağını biliyor musun? Sadece kanıtlıyor, güzel şeyler yap ve ödülünü alacaksın, sanırım.”

İnsanların tepede geçirdikleri anlardan ne çıkarmaları gerektiği konusunda CNN’e konuşan Kayden, “Bence ders başkalarını önemsemeniz gerektiği. onları inşa etmek için.”

Sonunda, maçı kazanan Texas East oldu. Dünya Gençler Ligi Serisi Bu ay Williamsport, Pennsylvania’da – ve Isaiah Kayden Takımı için kök salacak.

“Evet, onlar yaşadığımız bölge ve biz gerçekten iyi arkadaştık, bir fark yarattık” dedi. “Yani onları tamamen köklendireceğiz.”