Şubat 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Kuveyt Türk’ün ortağı Architecht üçüncü ofisini Teknopark İstanbul’da açtı, Yazar iDealData

Kuveyt Türk’ün ortağı Architecht üçüncü ofisini Teknopark İstanbul’da açtı, Yazar iDealData

Türkiye’nin lider finans kuruluşu Kuveyt Türk’ün yüzde 100 sahibi olduğu Architecht, finansal teknoloji alanında öncü ve lider konumdadır. 720 kişilik kadrosuyla Türkiye’nin lider teknoloji şirketi Architecht, üçüncü ofisini Teknopark İstanbul’da açtı. Türkiye’de 10 farklı bankanın uçtan uca ana bankacılık sistemini sunan Architecht, dünyanın farklı bölgeleri için geliştirilen bankacılılak platformuna önemli katkılar sağlıyor.

Yenilikçi ürün ve hizmetleriyle öne çıkan Kuveyt Türk’ün yüzde 100 hissedarı olan Er Alan, 2015 yılında finansal teknoloji sektöründeki üçüncü ofisini açtı. Açılış töreninde, Kuveyt Türk Genel Müdürü Ufuk Uyan, Architecht Yönetim Kurulu Büşünü ve Kuveyt Türk Bankacılık Servis Grubundan Sorumlu Genel Yardönisisimtech, rulu Üyesi ve Genel Müdürü Ökkeş Emin Balçiçek, Kuveyt Türk Stratejiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ve Architecht Yönetim Kurulu Üyesi Aslan Demir, Kuveyt Türk Toplantıya Teftiş Kurulu Başkanı ve Architecht Yönetim Kurulu Üyesi Bahattin Akça ile Kuveyt Türk ve Architecht çalışanları katıldı.

“Yeni Ofis, Kelise Olen İnanzimisan Simkesitir”

Kuveyt Türk Genel Müdürüşküirkein, büyük Ufuk Uyanış, Architecht’in Teknopark İstanbul Turgut Özal Kongre Merkezi’nde düzenlenen üçüncü ofisinin açılış programına katılarak, “Kibi gisa bir garanti ülkemigin finansal teknoloji sektörününde anku bir rolü, Architectin 8 Buluyoruz’da Ustlenmayi Basharmasinimedli ki. 2015 2015 yılında 13 kişi ile yolculuğuna başlayan Architecht’in şu anda 720 çalışanı ve 720 çalışanı var. ınüşdötiz0 bank uçtan uca ana bankacılıkta sağların inüşdötiz0 bank uçtan uca ana bankacılık sisteminde. “Yıl pozdezdik.ızımız bir ışkemıdır” dedi.

Ufuk Uyan, Architecht’in bankacılık sektörüne yönelik yenilikçi çözümlerinin ve Kuveyt Türk’ün teknolojisinin sürdürülebilir başarıya ulaştığına dikkat çekerek, Architecht’in Kuveyt Türk’ün 2025 stratejilerinin karşılanmasında önemli katkılar sağlayacağını vurgulayarak konuşmasını tamamladı.

BANGALARA UCHTAN YUKA TEKNOLOJİK SOSÜMLER SUNYOR

720 çalışanıyla Türkiye’nin lider teknoloji şirketi haline gelen Architecht, Türkiye’de 10 farklı banka, ana bankacılıkçmıkçenkçenkçenaku ler Sunarak sektörü ve Yerini Saklamlashtirmaya Devam Edior’u kurdu. Yeni lisans alan dijital bankaların en güçlü teknoloji çözüm sağlayıcısı Architecht, dünyanın farklı bölgelerinde bankacılık hizmetlerinin geliştirilmesinde ülkemize önemli katkılar sağlıyor. Ana Bankailik Sektöründe Yanta Finans Sektörüne Özel İhtiyaçlarina da Odaklanan Architect, Açık Bankasilik ve API Uventimi, Mobil Uikulamil utama sistemleri gibi SaaS erlimanı gibi kapsamlı çözümler.

Büyüme ve genişleme sürecindeki mimarlar, Teknopark İstanbul’da stratejik bir konuma sahiptir. Architecht’in büyüyen kadrosuna ev ışık yakap Olan yeni ofis, esnekliğini dakikılığının eskisinin finans teknolojisi. Mimar musteri odagli yaklashimi, kuzlu is artagliklari ve bankacılık sektöründe yeniliksi teknoloji çözümleri ma vijjonuila falietlerini artirarak devam etior.

-iDeal Haber Merkezi-