Eylül 24, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Lakers Hanedanlığının Yükselişi HBO Tarafından İptal Edildi – Son Tarih

Lakers Hanedanlığının Yükselişi HBO Tarafından İptal Edildi – Son Tarih

Kazanma zamanı: Lakers hanedanının yükselişi Onun sonu geldi.

Pazar günkü 2. Sezon finalinin ardından yaratıcı Max Borenstein, X’teki haberi doğruladı.

“Düşündüğümüz son bu değildi.” o yazdı. “Ama minnettarlık ve sevgiden başka bir şey yok.”

Yönetmen Sally Richardson Instagram’da takip edildi “Her şeyinizi verdiğinizde pişmanlık yaşamazsınız. Umarım son bölümü beğenirsiniz.” @winingtimehbo Eminim gelecekte daha fazla TV saati yayınlayacağım ve umarım daha birçok özellik sunacağım, ancak şu anda bu muhteşem programda yaptığımız işten en çok gurur duyduğumu söyleyebilirim.

İkinci sezon Kazanma zamanı Max ve lineer yayın televizyonunda toplam 629.000 izleyiciyle 6 Ağustos’ta HBO’ya geri döndü. Mart 2022’de ilk kez birinci sezonu izleyen 901.000 kişi göz önüne alındığında bu, gözden düşme anlamına geliyordu. Aynı yılın Mayıs ayı itibarıyla birinci sezon, final için aynı gün içinde 1,6 milyon izleyici toplamayı başarmıştı. (Her ne kadar basketbol zaten hayranların zihninde ön sıralarda yer alırken, 1. Sezon’un da Mart Çılgınlığı heyecanından faydalanmasının muhtemelen bir faydası olmayacak.)

HBO dizisi Jeff Perlman’ın kitabına dayanıyor. Gösteri Zamanı: Magic, Kareem, Riley ve 1980’lerin Los Angeles Lakers Hanedanı. Gösterinin ikinci ayağı, 1980 NBA Finalleri’nden 1984’e kadar olan döneme odaklandı ve dönemin en büyük yıldızları Magic (Quincy Isaiah) ile Boston Celtics’ten Larry Bird (Sean Patrick Small) arasındaki ilk profesyonel maçla sonuçlandı.

Geçen ay Perlman, insanlara ikinci sezonu kontrol etmeleri için yalvarmak üzere X’e gitti. Perlman, “Size ‘Kazanma Zamanı’nın geleceğinin tehlikede olduğunu söylüyorum” diye tweet attı. “İzleyicilere ihtiyacımız var. Grevler felç edici. Lütfen haberin yayılmasına yardımcı olun. 2. Sezon muhteşem. Ama…HBO #s konusunda çok başarılı” diye yazdı.

Adrien Brody, John C. Reilly, Michael Chiklis ve Jason Segel başrolde Kazanma zamanı, Jason Clarke, Gaby Hoffman, Hadley Robinson, Devon Nixon, Solomon Hughes, Tamera Tomakele, Brett Cullen, Stephen Adly Guergis, Spencer Garrett, Molly Gordon, Joey Brooks, Delante D’Souza, Jemmell Atkins, Austin Aaron, McCabe Slay ile birlikte , Thomas Adam. Gillian Jacobs ve Rob Morgan.

READ  Oscar 2022 kazananları: listeye bakın

Sorumlu yapımcılar yazar/ortak yaratıcılar Borenstein, Jim Hecht, Adam McKay, Kevin Missick, Scott Stevens ve Rodney Barnes’tır; yönetmenler ise Sally Richardson, Whitfield ve Jason Schumann’dır.