Ekim 3, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Miriam Margulies, Steve Martin’in sette “korkunç” olduğunu söyledi

Miriam Margulies, Steve Martin’in sette “korkunç” olduğunu söyledi

Aktris Miriam Margolyes, eski ortağı Steve Martin’i “korkunç” olarak nitelendirerek eleştirdi.

Tanıştığı ünlüler hakkındaki net görüşleri ile giderek daha fazla tanınan sahne ve ekranın yıldızı, Hollywood komedyenini hedef aldı ve Cinayetler sadece binada yeni anı kitabının yıldızı.

Perşembe günü yayınlanan kitapta Margulies, ikonik Frank Oz filminde 78 yaşındaki Martin’le çalışmanın “rahatsız edici” deneyiminden bahsediyor. Küçük Korku Dükkanı1986 yılında piyasaya sürülen.

82 yaşındaki Margolyes, filmde Martin’in “psikopat dişçi” sekreteri Oren Scrivello’yu canlandırdı ve “The Dentist!” müzikalinde Margolyes, kapıyı yüzüne çarpan Martin’in karakteri tarafından yumruklandı.

Anılarında Margulies, sahneleri çekerken gerçekten incindiğini belirterek şunları yazdı: “Bütün gün yüzüme açılan kapılarda dövüldüm; kaba, pişmanlık duymayan Steve Martin tarafından defalarca vuruldum, tokatlandım ve yere devrildim – belki de öyleydi bir taktik.” Oyunculuk – ve eve şiddetli bir baş ağrısıyla kızgın geldim.

Margolis, “Sanat adına hiçbir zaman acı çekmediğimi söylemeyelim” diye ekledi ve oyuncunun “şüphesiz harika ama benim için korkunç” olduğu sonucuna vardı.

Eski rol arkadaşı Steve Buscemi’ye saygı duruşunda bulunarak, oyuncunun “son derece tatlı” olduğunu ve “Steve Martin’i durdurduğunu” söyledi.

Martin o zamandan beri Margoli’nin olayla ilgili anlatımını yalanlarken, Margoli’ye yumruk attığı iddiasına kategorik olarak “tartışıyor”.

Film çalışmaları arasında yer alan aktör İki aklı olan adam Ve babalıkşu anda Hulu dizisinde rol alıyor Cinayetler sadece binadayaratılmasına katıldı.

Martin dizide Martin Short ve Selena Gomez’le birlikte rol alıyor.

Steve Martin ve Miriam Margulies “Küçük Korku Dükkanı”nda

(Geffen Şirketi)

Margulies’in anılarının başka bir yerinde aktör, Martin Scorsese’nin 1993 yapımı filmde onunla çalışırken “yorucu” görünümünden bahsetti. Masumiyet yaşı.

Amazon Prime logosu

Amazon Prime Video ile sınırsız film ve TV şovu akışına erişebilirsiniz

30 günlük ücretsiz deneme için şimdi kaydolun

abonelik

Yakın tarihli bir röportajda Margulies, John Cleese’i “zehirli” olarak nitelendirdi ve onu “önemsiz bir insan kurbağa yavrusu” olarak tanımladı.

Bu ay GB News’te yeni bir programa başlayacak olan Cleese, son yıllarda giderek bölücü bir figür haline geldi. 2019’da çok kültürlülüğü kınadığı ortaya çıktı ve şunu söyledi: “Londra artık bir İngiliz şehri değil.”

Eleştirildikten sonra 83 yaşındaki oyuncu şöyle yanıt verdi: “Sanırım İngilizce yetiştirilme tarzım nedeniyle duygusal davrandığım için özür dilemeliyim, ancak bazı açılardan bunu daha sakin, daha kibar, daha esprili, daha az popüler ve daha az paralı buldum.” “Yerini aldığı kişiden daha yönlendirilmiş.”

Oh Mary: Olağanüstü Bir Hayattan Hikayeler Çık şimdi. Kitabın en önemli 11 açıklamasını burada bulabilirsiniz: Margulies’in “en çok nefret ettiği” kişilerden “kibirli” Mick Jagger’la yüzleşmesine kadar.