Mayıs 26, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Leila Fernandez Turks & Caicos tatilinin fotoğraflarını paylaştı

Kanadalı tenis yıldızı Leila Fernandez, başarılı ABD Açık koşusunun ardından ailesiyle kaliteli zaman geçirmek için Turks & Caicos’a uçtu. ABD Açık’ta ikinci olan 19 yaşındaki Fernandez, turda bir dönüm noktasının ve kariyerinin zirvesinde 1 numara olmanın keyfini çıkarıyor.

Dünyada 26. Fernandez Amaniara Resort’ta kalıyor. Tesis, Instagram’da “Leila, konuklarımız için önde gelen kliniklerden biri olan Club House’da tenis oyununa olan bilgisini ve ilgisini paylaştı” dedi.

Fernandez sezon boyunca ayrılacak

Fernandes en son Indian Wells Masters’ta oynadı ve 16. turda kaybetti.

2021 programından emin olmadığını söyleyen Fernandez, sonunda Billy Jean King Cup’tan ayrıldı. Yenilginin ardından Fernandez, “Şu ana kadar planlarımdan hiçbiri gerçekleşmedi.

“Bu gece ne yapacağımı görmek için bir toplantı yapacağız. Kanada’yı temsil etmek bir onur. Göreceğiz. Bundan sonra ne olacağını göreceğiz.” Bakalım bundan sonra ne olacak.

Indian Wells’te Anastasia Pavlyuchenkova’ya karşı üçüncü tur zaferinin ardından Fernandez, kendisine her zaman sert davrandığını itiraf etti. Pavliuchenkova’ya karşı galibiyetin ardından Fernandez, “Bence tüm oyun teknik olarak biraz utanç vericiydi.

“Bu gece topa daha iyi bir his yoktu. Hedefleri iyi vuruyordu. Onları bir iki santim kaçırdım. İlk sette kesinlikle bir fark yarattı. Tek başıma daha iyi oynamayacağım. Tenis hepsi bu. zaman.

Antrenman sırasında pozisyonumun nerede olduğunu ve sahada neler yapabileceğimi biliyorum. Kendime her zaman sert davrandım, bu iyi ve kötü. Neyi geliştirebileceğimi görüyorum ve iyiyi ve kötüyü kabul etmeyi öğreniyorum.”

READ  Grand Dirk - Magnetic Media'daki tüm mevcut plaj satıcılarına duyuru