Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Lloyds, Beasley’den Rachel Turk’ü yeni CUO olarak atadı

Lloyds, Beasley’den Rachel Turk’ü yeni CUO olarak atadı

Lloyds, piyasalar başkanı Patrick Tiernan’a bağlı olarak Rachel Turk’ü sigortacılıktan sorumlu baş yetkili (CUO) olarak atadı.

Türk, yeni görevinde, şirketin stratejik hedeflerini desteklemek için sigortalama operasyonlarını yürütmek de dahil olmak üzere Lloyd’s Markets’in performansını yönetmekten sorumlu olacak.

Ayrıca sigortacılar, brokerler ve müşteriler dahil olmak üzere tüm piyasa paydaşlarıyla sürdürülebilirlik stratejileri hakkında tartışmaya öncülük etmekten sorumludur.

Atama hakkında yorum yapan Tiernan şunları söyledi: “Rachel Lloyd’un Baş Sigorta Sorumlumuz olarak firmaya katılmasından çok memnunum. Sektördeki olağanüstü itibarı, teknik uzmanlığı ve pazar bilgisi ile birlikte, pazar performansımızı geliştirmeye devam ederken Lloyds için büyük bir varlık olacaktır.

“Lloyds’taki sigortacılık liderliği altında, Lloyds pazarını daha da güçlendirmeye devam edeceğimize ve bunu yaparak sorunları çözmek için en iyi sigortacıları, sermayeyi ve yetenekleri pazarımıza çekme misyonumuzu gerçekleştireceğimize eminim. Müşterilerin karşı karşıya olduğu.”

Tremor - reasürans yerleştirmenin modern yolu

Nitelikli bir muhasebeci olan Turk, Lloyds’a Beasley plc’den katılmıştır ve burada 14 yılı aşkın bir süre yönetici rollerinde bulunmuştur, en son grup stratejisi lideri ve yürütme kurulu üyesi olarak üstlendiği rol de buna dahildir. Bundan önce, firmada ABD’li Yöneticiler ve Memurlar Taahhüt Grubuna liderlik etti.

Beasley’den önce, JP Morgan Casino’da Hisse Analisti olarak iki yıldan fazla ve EY’de Kurumsal Finans Yöneticisi olarak üç yıldan fazla çalıştı.

Ayrıca Türk, Lloyds Markets Association (LMA) ve London Markets Group’un (LMG) yönetim kurulu üyesidir.

Yazdırma dostu, PDF ve e-posta
READ  Nykaa'nın gişe rekorları kıran listesinin ardından kadın profesyoneller cinsiyet farklılıklarını ve girişimciliği tartışıyor