Eylül 25, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Los Angeles Chargers koçu Brandon Staley, Justin Herbert QB’nin günden güne ‘daha rahat hissettiğini’ söylüyor.

Los Angeles Chargers koçu Brandon Staley, Justin Herbert QB'nin günden güne 'daha rahat hissettiğini' söylüyor.

COSTA MESA, CA – Los Angeles Chargers oyun kurucu kaburgasında menisküs kırığı geçirdikten altı gün sonra Justin Herbert Baş antrenör Brandon Staley Çarşamba günü yaptığı açıklamada, Jacksonville Jaguar’larına karşı üçüncü hafta karşılaşmasından bir gün önce geri saydığını söyledi.

Staley, “Son maçtan beri çok dinlendi. “Daha rahat hissediyor. Dün biraz ışık atışı yapabildiğini, bazı periyodik çalışmalar yapabildiğini biliyorum, ama bunu her gün yapacağız ve rahatlık seviyesini göreceğiz.”

Herbert, Çarşamba günü gazeteciler için açık antrenmanın kısa bölümünde herhangi bir asist yakalayamadı. Yedek aracılar olarak üçüncü yıl için oyun kurucuları görün Daniel’i kovala Ve Easton Biftek Tekrarlar attı.

Herbert, geri koşmak için top dağıtmaya katıldı ve Chargers’ın yaralanma raporunda sınırlı bir katılımcı olarak listelendi.

alıcı Kenan Allen ve dar uç Donald Parham Jr.. Her ikisi de hamstring yaralanmalarıyla uğraşan, aynı zamanda sınırlı yetenekle antrenmana geri döndü.

Staley, Herbert’in Pazar günü oynayıp oynamayacağının orta sahadan başlayarak bir karar olacağını söyledi.

Staley, “Onunla başlayacak ve sonra açıkçası sağlık ekibinin en iyi hissettiği şeyde iyi, seçenekleri dengeliyor ve sonra iyi bir karar veriyoruz.” Dedi.

Herbert’in yaralanmasıyla ilgilenen Charger’ın doktoru, eski Chargers tarafından tıbbi uygulama hatası nedeniyle dava ediliyor Tyrod TaylorESPN tarafından elde edilen davayla ilgili orijinal dava transkriptlerine ve müteakip dosyalara göre, 2020 yılında bir kaburga yaralanması tedavisi görürken delinmiş bir akciğere maruz kaldıktan sonra en az 5 milyon dolar istiyor.

Çarşamba günü, oyun kurucuları önemseme konusundaki yakın geçmişi göz önüne alındığında, Herbert’in tedavisinden herhangi bir korku olup olmadığı sorulduğunda, Staley, oyunculara bakmanın çok önemli olduğunu söyledi.

READ  Lewis Hamilton, Nelson Piquet'in ırkçı hakaretler kullanmasının ardından Formula 1'de değişiklik çağrısında bulundu

Staley, “Böyle bir şey yaşayan herhangi bir oyuncu, bir koç olarak en büyük sorumluluğunuz oyuncularınıza bakmaktır” dedi. “Bence Justin ve ailesi, ajanları ve daha sonra tıp uzmanlarıyla tam bir uyum içerisindeyiz ve yapmaya çalışacağımız şey bu, uyumu bu şekilde sürdürmek ve sürece bir nevi güvenmektir. bir an önce düzelsin.”

Herbert, geçen Perşembe günü Kansas City Chiefs’e karşı 27-24 mağlup olduğu maçta yaralandı.

Maçın bitmesine 5 dakika 9 saniye kala Chiefs defansif olarak bitiriyor Mike Dana Herbert vurdu, orta saha oyuncusu uzun süre sahada yattı.

Herbert sadece bir oyunu kaçırdıktan sonra geri döndü ve hemen tekrar dövüldü, Chiefs pasları arasında ezildi. Frank Clark Ve George Karlavtis. Ancak, Herbert oyunda kaldı.

İki oyunda, Herbert bir müdahale ile 613 yard ve altı touchdown için geçti.