Ekim 6, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Robert Sarver’dan Açıklama

Robert SarverPhoenix Suns ve Phoenix Mercury’nin Yönetici Ortağı bugün aşağıdaki açıklamayı yaptı.

Anka kuşuVe 21 Eylül 2022 /PRNewswire/ – Şimdi derinden pişman olduğum sözler, yaklaşık yirmi yıldır insanları bir araya getiren ve güçlendiren organizasyonlar kurmaya gölge düşürüyor. Anka kuşu Bölge – erkek ve kadın basketbolunun birleşik gücü ile.

Bir iman adamı olarak kefarete ve mağfiret yoluna inanıyorum. Komiserin bir yıllık uzaklaştırma cezasının bana odaklanmam, telafi etmem ve sevdiğim takımlardan ve hayranlarımın birçoğundan kişisel tartışmamı kaldırmam için zaman vermesini bekliyordum.

Ama şimdiki acımasız iklimimizde, bunun artık mümkün olmadığı acı bir şekilde ortaya çıktı – geçmişte söylediğim şeyler yaptığım ya da hala yapabileceğim iyi bir şeye ağır basıyor. Bu sebeplerden dolayı Suns ve Mercury için alıcı bulma sürecine başlıyorum.

Bu iki harika takımın ve dünyanın dört bir yanındaki taraftarlara basketbolun neşesini ve heyecanını getirmek için çok çalışan insanların dikkatini dağıtmak istemiyorum. Bu iki organizasyon için en iyisini istiyorum, oyuncular, personel, taraftarlar, topluluk, sahip arkadaşlarım, NBA ve NBA. Bu herkes için en iyi hareket tarzıdır.

Bu arada, daha iyi bir insan olmak için çalışmaya ve toplumu faydalı şekillerde desteklemeye devam edeceğim. Güneş ve Merkür’ü araştırmaya devam ettiğiniz ve sporun bizi bir araya getirmesi gereken gücü kucakladığınız için teşekkür ederiz.

kaynak Robert Sarver

READ  Tennessee Gönüllüleri, tutuklanmasının ardından futbolcu William Mohan'ı tutukladı