Mayıs 26, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Los Angeles: Tehlikeli bir Tesla arabası gösterisi, Echo Park semtinde bir kazayla sona erdi; Los Angeles Polisi vur-kaç olayını araştırıyor

Los Angeles: Tehlikeli bir Tesla arabası gösterisi, Echo Park semtinde bir kazayla sona erdi;  Los Angeles Polisi vur-kaç olayını araştırıyor
Echo Park, Los Angeles (CABC) – Dramatik video, bir Tesla arabasında tehlikeli derecede yüksek hızlı bir gösteri yapmaya çalışan bir sürücüyü gösterir, ancak Echo Park’ın bir mahallesinde sona erer.

Viral videoda, bir Tesla bir kavşakta patlıyor, havada daireler çiziyor, ardından park halindeki iki araca ve birkaç çöp kutusuna çarpıyor.

Jordan Hook, “Buradan çıktığımda herkes gitmişti ve terk edilmiş bir Tesla hala arabamın arkasına çarpmış durumdaydı” dedi. “Komşular hemen tepeden aşağı inen birkaç Tesla arabasının videolarını, ardından da o çarpışmadan atlayan, çarpan ve yığılmış arabaları göstermeye başladı.”

Los Angeles Polis Departmanı, kazanın Pazar günü gece yarısından kısa bir süre sonra meydana geldiğini söyledi.

Baxter Sokağı ve Alvarado Sokağı yakınlarındaki tehlikeli sahneyi izleyenlerin çok sayıda cep telefonu görüntüledi.

Echo Park sakini Jonathan Sotake, “Kapı dışarıya bakmak için açıldı ve kapımın yanında bir far vardı” dedi. “Sonra yola çıktım ve her yere dağılmış kırık çöp kovaları var.”

2018 Tesla kiralık araba olay yerinde terk edildi. Şu anda sürücüyle ilgili bir açıklama yok.

Görgü tanıklarına göre, enkaz halindeki Tesla’nın yolcuları indi, gösteriyi kaydeden adamlarla birlikte başka bir arabaya atladı ve gitti.

LAPD, hala kaçak olan sürücünün vur-kaç suçlamasıyla karşı karşıya kalacağını söyledi.

Los Angeles Polis Departmanı, “suçlunun sivil bir anlaşma yoluyla tanımlanması, tutuklanması, mahkum edilmesi veya feshedilmesine” yol açan bilgiler için 1000 dolar ödül olduğunu söyledi.

Bu soruşturmayla ilgili bilgisi olan herkesin (213) 833-3713 veya (877) 527-3247 numaralı telefondan Los Angeles Polis Departmanı ile iletişime geçmesi istenmektedir. İsimsiz kalmak isteyenler (800) 222-8477 numaralı telefondan Crime Stoppers ile iletişime geçebilirler.

Baxter Sokağı’nın bu kısmı çok dik ve sakinler diğer sürücülerin ve kaykaycıların riskli gösteriler yaptığını gördüklerini söylüyor. Görgü tanığı News’e Pazar günkü gösterinin ciddi yaralanmalara neden olduğunu söylediler.

READ  Jim Kramer, bu iki havayolu hissesinin en karlı hisseler olduğunu söylüyor

Sotakee, “Onlar ve bizim için çok tehlikeliydi” dedi. “Araba mülkümüzün üzerine kolayca kayabilirdi.”

Telif hakkı © 2022 KABC Television, LLC. Her hakkı saklıdır.