Kasım 29, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Luther Open – Iowa Üniversitesi Atletizm’de 8 hokey şampiyonluğu kazandı

Iowa Şehri, Iowa – Iowa Üniversitesi güreş programı 2021-22 sezonunu açar ve Cumartesi günü Luther Open’da sekiz şampiyonluk kazanır. Yirmi birinci hokey, 19 düşüş, 45 bonus puanlı galibiyet ve 62-11 rekor için birleştirildi.

güreş sokmaYedi Iowa güreşçisi, Jesse Yaberra (125), Austin Ticanto (133), Jaitley Airman (141), Cope Seabreu (149), Caleb Young (157), Alex Marinelli (165) ve Zack Glacier dahil olmak üzere elit bölümde şampiyonluğu kazandı. (197).)

Iowa, Elit Division’da 53-6’ydı ve diğer hokey takımlarına karşı iki final de dahil olmak üzere dört yenilgi aldı. Ticanto, 133 kiloluk finalde Cullen Schreiber’i 8-4 mağlup etti ve Marinelli, Patrick Kennedy’ye karşı 165 kiloluk finali 3-2 kazandı.

Airman, Young, Joe Kelly ve Jacob Warner’ın her biri birer çift iğne kaydetti. Airman, 141 kiloluk finali tıbbi bir uyumla kazanmadan önce her iki rakibini de devirdi. Young iki düşüş, bir teknik düşüş ve 157’de önemli bir kararla 4-0 geriye düştü. Kelly bir çift düşüşle 165’te üçüncü oldu ve Warner ilk iki rakibini geride bıraktı ve finalde tıbbi yenilgiyi perçinlemeden önce üçüncü maçı kazandı. 197’de.

Gerçek yeni gelen Viet Henson, 141 kiloluk gümüş / yeni gelen bölümünü kazandı ve üç teknik düşüş ve finalde önemli bir yer aldı.

Luther Open’ın tam sonuçlarına buradan ulaşabilirsiniz. Trackwrestling.com.

Iowa, 19 Kasım Cuma günü Home Opener’da Princeton’ı ağırlıyor. Hokey ve Kaplanlar, saat 7’de (CT) Carver-Hockey Arena’da buluşuyor.

Iowa Üniversitesi Sonuçları // Luther Open
Elite 125 // Jesse Yabarra 1. sıra
Çeyrek Finaller – Jesse Yabarra (Iowa), Dakota Henry’yi (Upper Iowa) mağlup etti (Güz 5:57)
Yarı final – Jesse Yabarra (Iowa), Isaac Weigel’i (Wisconsin-Flatville) mağlup etti (9-3)
1. sıra maçı – Jesse Yabarra (Iowa), Nathan Rank’ı (University of Oserks) yendi (7-5 ​​Aralık)

Elite 133 // Austin Ticanto 1. sıra
Şampiyon. 1. Tur – Austin DeSanto (Iowa), Dylan Albrecht’i (Wardburg) teknik bir farkla mağlup etti (TF 16-0)
Çeyrek Finaller – Austin Tsanto (Iowa) Wyatt Bishke (Co) teknik düşüş nedeniyle (TF 20-5)
Yarı Final – Austin DeSanto (Iowa), Tony Schmidt’i (Yukarı Iowa) teknik düşüşle (TF21-5) yendi
Yılın Oyunu – Austin Ticanto (Iowa) Callan Schreiber (Iowa) karşısında berabere kaldı (8-4 Aralık)

Elite 133 // Cullen Sürücüsü 2. Sıra (Eklenmemiş)
Şampiyon. 1. Tur – Cullen Screwer (Iowa) çantayı () (çanta) kazanır
Çeyrek Final – Cullen Driver (Iowa), Jesse Martinez’i (Luther) yendi (Güz 2:31)
Yarı Final – Cullen Schreiber (Iowa), Joe Pins’i (Wardburg) mağlup etti (Labirent 12-3)
Yılın Oyunu – Austin Ticanto (Iowa) Callan Schreiber (Iowa) karşısında berabere kaldı (8-4 Aralık)

Elite 141 // Yaprak Schroeder 2. sıra
Çeyrek Finaller – Leaf Schroeder (Iowa), Brock Henderson’ı (Co) yendi (Güz 6:44)
Yarı Final – Leaf Schroeder (Iowa), Jayran Derugina’yı (Wardburg) yendi (5-3 Aralık)
1. sıra maçı – Jaitley Airman (Iowa), Leaf Schrடder’i (Iowa) (MFF) tıbbi yenilgiyle yendi.

READ  Shelby Holiday - Türk yatırımcılar, lira slaytlarında giderek artan bir şekilde kripto para birimlerine doğru ilerliyor.

Elite 141 // Jaitley Airman 1. Sıra
Çeyrek Finaller – Jaitley Iyerman (Iowa), Riley Dolan’ı (Cornell College) yendi (Güz 3:26)
Yarı final – Jaitley Airman (Iowa), Jake Tato’yu (University of Oserks) yendi (Güz 3:37)
1. sıra maçı – Jaitley Airman (Iowa), Leaf Schrடder’i (Iowa) (MFF) tıbbi yenilgiyle yendi.

Elite 149 // Bradley Raina 2. Sıra (Eklenmemiş)
Şampiyon. 1. Raunt – Bradley Raina (Iowa), Clayton Keller’ı (Cornell College) yendi (Güz 2:01)
Çeyrek Finaller – Bradley Raina (Iowa), Jacob McBride’ı (Wardburg) mağlup etti (9-6 Aralık)
Yarı final – Bradley Raina (Iowa) eşitlik bozmayı kazandı – Wins Turk (Iowa) karşısında 1 (DP-1 6-5)
1. sıra maçı – Cope Seabreu (Iowa), Bradley Raina’yı (Iowa) (MFF) tıbbi yenilgiyle yendi

Elite 149 // Turk 3.’lüğü kazandı
Şampiyon. 1. Tur – Vince Durk (Iowa), Jaylan York’u (Oserks Üniversitesi) teknik bir farkla yendi (TF 17-1)
Çeyrek Finaller – Galip Turk (Iowa), McAllister’ı (Cornell College) teknik bir farkla yendi (TF 16-0)
Yarı final – Bradley Raina (Iowa) eşitlik bozmayı kazandı – Wins Turk (Iowa) karşısında 1 (DP-1 6-5)
Eksileri. Yarı Galibiyet Durk (Iowa), Dalton Shams’ı (Upper Iowa) teknik düşüşle yendi (TF 17-1)
3.lük maçı – Galibiyet Turk (Iowa) Christian Rump (Wardburg) karşısında kazandı (Labirent 12-1)

Elite 149 // Cope Seapract 1. sıra
Şampiyon. 1. Tur – Cope Seabrecht (Iowa), Jacob Ramirez’i (Cornell College) teknik bir farkla yendi (TF 19-3)
Çeyrek Finaller – Cope Seabreu (Iowa), Brady Fritz’i (Wardburg) teknik bir farkla yendi (TF16-1)
Yarı Final – Kobe Seabreck (Iowa) Christian Rump’u (Wardburg) 6-4 Aralık’ta Kazandı
1. sıra maçı – Cope Seabreu (Iowa), Bradley Raina’yı (Iowa) (MFF) tıbbi yenilgiyle yendi

Elite 157 // Caleb Young 1. sıra
Şampiyon. 1. Tur – Caleb Young (Iowa) Patrick Chambers’a (Co) düşer ve kazanır (Güz 1:40)
Çeyrek Final – Caleb Young (Iowa), Justin Stammer’ı (Wardburg) yendi (Güz 1:01)
Yarı final – Caleb Young (Iowa), Ryan Stephen’ı (Upper Iowa) kesin bir farkla yendi (Labirent 13-4)
1. sıra maçı – Caleb Young (Iowa), Sans Trondsen’i (Upper Iowa) teknik düşüşle yendi (TF 20-4)

Elite 165 // Joe Kelly 3. sıra
Şampiyon. 1. Raunt – Joe Kelly (Iowa), Preston Schulke’yi (Luther) mağlup etti (Güz 3:24)
Çeyrek Finaller – Joe Kelly (Iowa), Nick Fetzner’ı (Wisconsin-Lacrosse) yendi (9-4 Aralık)
Yarı final – Patrick Kennedy (Iowa), Joe Kelly’yi (Iowa) yendi (Güz 3:31)
Eksileri. Yarı – Joe Kelly (Iowa) Coy Roos’u (Wisconsin-Flatville) yendi (Güz 0:39)
3.lük maçı – Joe Kelly (Iowa), Casey Allen’ı (Cornell College) mağlup etti (9-6 Aralık)

READ  Turks & Caicos'taki Rock House, Akdeniz'i eve yaklaştırmak istiyor

Elite 165 // Patrick Kennedy 2. Sıra (eklenmemiş)
Şampiyon. 1. Tur – Patrick Kennedy (Iowa), Braden Johnson’ı (Wisconsin-Eve Claire) teknik başarısızlıkla mağlup etti (TF 17-2)
Çeyrek Finaller – Patrick Kennedy (Iowa), Nova Leeskong’u (Wisconsin-Lacrosse) teknik düşüşle (TF 18-2) mağlup etti
Yarı final – Patrick Kennedy (Iowa), Joe Kelly’yi (Iowa) yendi (Güz 3:31)
1. sıra maçı – Alex Marinelli (Iowa), kararla Patrick Kennedy’yi (Iowa) kazandı (3-2 Aralık)

Elite 165 // Alex Marinelli 1. sıra
Şampiyon. 1. Tur – Alex Marinelli (Iowa), Caleb O’Reilly’yi (Wisconsin-Lacrosse) teknik düşüşle mağlup etti (TF 23-7)
Çeyrek Finaller – Alex Marinelli (Iowa), Ndayambaje Jan’ı (University of Oserks) yendi (Güz 4:09)
Yarı final – Alex Marinelli (Iowa), Casey Allen’ı (Cornell College) teknik başarısızlıkla yendi (TF 25-10)
1. sıra maçı – Alex Marinelli (Iowa), kararla Patrick Kennedy’yi (Iowa) kazandı (3-2 Aralık)

Elite 174 // Brennan Swaford 2. Sıra (eklenmemiş)
Şampiyon. 1. Tur – Brennan Swaford (Iowa), Jacob Herman’ı (Wardburg) teknik düşüşle mağlup etti (TF 16-0)
Çeyrek Finaller – Brennan Swafford (Iowa), Jared Striker’ı (Wisconsin-Eve Claire) mağlup etti (8-6 Aralık)
Yarı Final – Brennan Swafford (Iowa), Nolan Barry’yi (Wisconsin-Lacrosse) yendi (Güz 3:25)
Birincilik Maçı – Jane Mulder (Wartburg) Brennan Swafford (Iowa) ile kazandı (5-2 Aralık)

Elite 184 // Abe Assad 2. sıra
Şampiyon. 1. Tur – Abe Assad (Iowa) kazanır ()
Çeyrek Finaller – Abe Assad (Iowa) Isaac Cust (Wisconsin-Lacrosse) ile karar vererek kazanır (Labirent 16-5)
Yarı final – Abe Assad (Iowa), Daniel Benoit’i (University of Oserks) yendi (Güz 4:44)
1. Sıra Maçı – Clayton Whiting (takılmamış) Abe Assad’ı (Iowa) yendi (4-3 Aralık)

Elite 197 // Çorap Buzulu 1.lik
Şampiyon. 1. Tur – Zach Glacier (Iowa) bir Pi kazanır () (Pi)
Çeyrek Finaller – Zach Glacier (Iowa), Bodi Garnier’i (Upper Iowa) mağlup etti (Güz 3:39)
Yarı final – Zach Glacier (Iowa), Donovan Corn’u (Luther) mağlup etti (6-2)
1. sıra maçı – Jack Glassier (Iowa), Jacob Warner’ı (Iowa) tıbbi yenilgi (MFF) ile yendi

Elite 197 // Jacob Warner 2. sıra
Şampiyon. 1. Tur – Jacob Warner (Iowa), Frank Millella’yı (Cornell College) yendi (Güz 0:20)
Çeyrek Finaller – Jacob Warner (Iowa), Darwin Diaz’ı (Dubuque RTC) yendi (Güz 1:50)
Yarı final – Jacob Warner (Iowa), Kobe Woods’u (Wardburg) kesin bir farkla yendi (Labirent 15-4)
1. sıra maçı – Jack Glassier (Iowa), Jacob Warner’ı (Iowa) tıbbi yenilgi (MFF) ile yendi

READ  Sanayi BM Yetkili, Avusturyalı Volker Dürk'ü en üst insan hakları görevine atadı

Elite 285 // Aaron Costello 6.
Şampiyon. 1. Tur – Aaron Costello (Iowa), Guy Snow’u (Co) yendi (Güz 0:45)
Çeyrek Finaller – Aaron Costello (Iowa), Mason Smith’i (Rochester Community & College of Technology) teknik düşüşle kazandı (TF 22-6)
Yarı final – Logan Kennedy (Luther), Aaron Costello’yu (Iowa) (MFF) tıbbi bir yenilgiyle mağlup etti.
Eksileri. Yarı – Guy Snow (Co), Aaron Costello’yu (Iowa) (MFF) tıbbi yenilgiyle yendi
5. Sıra Maçı – Jordan Pamler (Yukarı Iowa) ve Aaron Costello (Iowa) (DFF)

Cuma 133 // Charles Matthews 8.
Şampiyon. 1. Raunt – Gabriel Brandenburg (University of Oserks) eşitlik bozmayı kazandı – Charles Matthews (Iowa) karşısında 1 (TB-1 8-6)
Eksileri. 1. Tur – Charles Matthews (Iowa) kazanır ()
Eksileri. 2. Raunt – Charles Matthews (Iowa), Lawton Edwards (Co) karşısında kesin bir kararla kazandı (Labirent 14-6)
Eksileri. 3. Raunt – Walker Fox (University of Osorks) Charles Matthews (Iowa) karşısında kazandı (4-0 Aralık)
7. sıra maçı – Alex Crawford (Wardburg), Charles Matthews’u (Iowa) yendi (Güz 1:14)

Cuma 141 // Wyatt Henson 1. Sıra (eklenmemiş)
Şampiyon. 1. Tur – Wyatt Henson (Iowa) Pi’yi kazandı () (Pi)
Şampiyon. 2. Raunt – Viet Henson (Iowa), Die Peterson’ı (Wisconsin-Eve Claire) teknik düşüşle yendi (TF 21-6)
Çeyrek Final – Wyatt Henson (Iowa), Caden Shrej (Luther) karşısında teknik düşüşle kazandı (TF 23-8)
Yarı Final – Viet Henson (Iowa), Po Niviadomsky’yi (Wisconsin-Eve Claire) teknik düşüşle yendi (TF 28-13)
1. sıra maçı – Wyatt Henson (Iowa), Kyler Romero’yu (Wardburg) önemli bir kararla yendi (Labirent 19-6)

Cuma 157 // Sebastian Robles 2. Sıra (eklenmemiş)
Şampiyon. 1. Raunt – Sebastian Robles (Iowa), Jacob Hayden’ı (Augsburg) mağlup etti (Güz 4:55)
Şampiyon. 2. Raunt – Sebastian Robles (Iowa), Isaac Shimmels’i (Wisconsin-Flatville) önemli bir kararla kazandı (Labirent 11-3)
Çeyrek Finaller – Sebastian Robles (Iowa) Braden Hendel (Luther) tarafından kazandı (8-4 Aralık)
Yarı final – Sebastian Robles (Iowa), Owen Norman’ı (Wisconsin-Flatville) mağlup etti (9-6 Aralık)
1. sıra maçı – Cole Hanson (Wisconsin-Lacrosse), Sebastian Robles (Iowa) karşısında belirleyici bir farkla kazandı (Labirent 12-2)

Cuma 184 // Andy Sims (bağsız)
Şampiyon. 1. Tur – Andy Sims (Iowa) Pi’yi kazandı () (Pi)
Çeyrek Finaller – Hong Geark (Wisconsin-Eve Claire), Andy Simas’ı (Iowa) mağlup etti (11-10 Aralık)
Eksileri. 2. Raunt – Jacob Seaward (Wisconsin-Flatville), Andy Simas’ı (Iowa) mağlup etti (Güz 4:16)