Şubat 1, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Samsung Galaxy A53 5G, ABD’de Android 13 güncellemesi alıyor

Samsung Galaxy A53 5G, ABD'de Android 13 güncellemesi alıyor

Samsung’da geçen ay Galaxy A53 5G için Android 13 güncellemesi yayınlandıAncak modernleşme Avrupa ve Asya ülkeleriyle sınırlıydı. Bugün Güney Koreli şirket, ABD’de Galaxy A53 5G’nin operatör kilitli versiyonu için Android 13 güncellemesini yayınladı.

kararlı Android 13 güncellemesi Taşıyıcıya kapalı sürümü için Galaksi A53 5G Donanım yazılımı sürümüyle birlikte gelir A536USQU4BVK3 Birleşik Devletlerde. Şu anda güncelleme Comcast ağında mevcut ve diğer operatörlerin güncellemeyi önümüzdeki birkaç gün içinde yayınlamasını bekliyoruz. Samsung yakında Galaxy A53 5G’nin kilitsiz sürümü için bir güncelleme yayınlayabilir.

Hindistan’da operatör kilitli sürüme sahip bir Galaxy A53 5G kullanıcısıysanız, yeni güncellemeyi şuraya giderek indirebilirsiniz. ayarlar » sistem güncellemesi ve kulak misafiri olmak İndirin ve kurun. Sen de yapabilirsin Yeni üretici yazılımı dosyasını indirin bellenim veri tabanımızdan indirin ve manuel olarak yükleyin.

Galaxy A53 5G için Android 13 güncellemesindeki yenilikler neler?

Yeni güncelleme getiriyor Bir kullanıcı arayüzü 5.0 ve Kasım 2022 güvenlik yaması akıllı telefonda. Yeni yazılım, geliştirilmiş bir Renk Paleti, geliştirilmiş widget’lar, yığılmış widget’lar ve bildirimler alanında daha iyi şeffaf efektler içeren, biraz güncellenmiş bir kullanıcı arayüzü tasarımı getiriyor. Samsung ayrıca animasyonların ve geçişlerin yumuşaklığını da iyileştirdi.

SAMSUNG Samsung Gallery, Samsung Internet, Samsung Keyboard ve Samsung Messages dahil olmak üzere tüm stok uygulamalarını geliştirdi. Ayarlar uygulamasında artık tüm bağlı cihazları ve özellikleri gösteren yeni bir Bağlı Cihazlar bölümü var. Güvenlik ve gizlilik özellikleri aynı bölümde birleştirilmiştir.

Samsung, kullanıcıların fotoğraflardan ve canlı kamera yayınlarından metin çıkarmasına olanak tanıyan bir OCR özelliği ekledi. Bu özellik Kamera, Galeri ve Klavye uygulamalarında mevcuttur. Yerleşik fotoğraf ve video düzenleyiciler birçok yeni özellik aldı. Kilit ekranı artık uzun bir basma eylemiyle daha fazla özelleştirme özelliğine sahip.

READ  Nintendo Switch Black Friday 2022 Fırsatları: Oyun ve konsol satışları başladı

Diğer özellikler arasında yeni duvar kağıtları, her kişi için ayrı bir kişi arka planı, Bixby ve Bixby Rutinleri için daha fazla seçenek (artık adı Modlar ve Rutinler olarak değiştirildi), akıllı bir öneri aracı, yan yana çoklu görev modunu açmak için çoklu dokunma hareketleri ve dinamik simgeler için destek.

SAMSUNGGalaksi A53 5G