Ekim 6, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

NFL, Apple Music Super Bowl İlk Yarısını sunar

NFL, Apple Music Super Bowl İlk Yarısını sunar

NFL bugün Apple Music’in Super Bowl İlk Yarı Gösterisinin yeni ortağı olduğunu duyurdu. Çok yıllı ortaklık, müzisyenleri, şarkı yazarlarını, yapımcıları ve hayranları kutlayan ve dünyanın en iyi müzik dinleme deneyimini sunan Apple Music ile yılın en çok izlenen müzik performansı Super Bowl İlk Yarı Gösterisini bir araya getiriyor. 90 milyon şarkı ve Spatial tarafından desteklenen etkileyici ses. Apple, iPod ve iTunes ile müzik deneyiminde devrim yarattı ve bugün Apple Music ile ödüllü geleneğini sürdürüyor.

NFL için ortak stratejisi kıdemli başkan yardımcısı Nana-Yaw Asamoah, “Apple Music’i Super Bowl İlk Yarı Gösterisi için yeni ortağımız olarak NFL ailesine davet etmekten gurur duyuyoruz” dedi. “Dünyanın en çok izlenen müzik performansına, müzik ve teknolojinin kesişimi yoluyla dünya çapında milyonlarca insanı eğlendiren, ilham veren ve motive eden bir hizmet olan Apple Music’ten daha uygun bir ortak düşünemezdik.”

Super Bowl LVII, 12 Şubat 2023 Pazar günü Arizona, Glendale’de gerçekleşecek ve Apple Music’in Super Bowl İlk Yarı Gösterisinin bir parçası olarak ilk yılını kutlayacak. Önümüzdeki aylarda hayranlar, AppleMusic’i TikTok, Instagram ve Twitter’da takip ederek Apple Music Super Bowl İlk Yarısına giden özel ayrıntıları ve gizli bakışları görmeyi bekleyebilirler.

Apple Music and Beats Başkan Yardımcısı Oliver Chaucer, “Müzik ve spor kalplerimizde özel bir yere sahip, bu nedenle Apple Music’in müziğin bir parçası ve futboldaki en büyük sahne olacağı için çok heyecanlıyız” dedi. “Apple Music Super Bowl İlk Yarı Gösterisi ile gelecek yıl ve sonrasında daha destansı performanslar bekliyoruz.”

Önceki Super Bowl İlk Yarı gösterileri arasında The Weeknd, Jennifer Lopez, Shakira, Beyoncé, Justin Timberlake, Lady Gaga, Katy Perry, Bruno Mars, Prince ve Madonna ve daha fazlası yer alıyor.

Yeni müşteriler için bir aylık ücretsiz Apple Music deneme sürümü edinmek için lütfen şu adresi ziyaret edin: https://www.apple.com/apple-music/