Mayıs 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Marvel, Agatha All Along, Daredevil ve Ironheart’ın çıkış tarihlerini duyurdu

Marvel, Agatha All Along, Daredevil ve Ironheart’ın çıkış tarihlerini duyurdu

Yakında Disney+’a yeni bir Marvel şovu listesi geliyor.

Disney’in Upfront sırasında Marvel Studios bunu açıkladı Agatha birlikte 18 Eylül’de yayın cihazında prömiyeri yapılacak. Çıkışta iki bölüm mevcut olacak ve bölümler bundan sonra haftalık olarak yayınlanacak.

Bu arada hayranlar bekleyebilir Daredevil: Yeniden doğdu Mart 2025’te. Demir kalp Stüdyo serinin tam olarak ne zaman bekleneceğini söylemese de 2025’te de gelecek.

Kathryn Hahn yeni filmde Agatha Harkness rolüne geri dönüyor WandaVision Disney+’ın zaten tanıttığı spinoff. Blu-Ray’in piyasaya sürülmesiyle WandaVisionMarvel Studios, Han ve yaratıcıların serinin yapımı hakkında konuştuğu yan ürünün küçük bir önizlemesini gizlice yayınladı ve “daha lezzetli bir şey olmadığını” iddia etti.

Agatha: Darkhold Günlüğü Ayrıca Aubrey Plaza’nın Rio rolünde, Joe Luke’un, Patti LuPone’un Lilia rolünde, Sasheer Zamata’nın Jane K rolünde ve Ali Ahn’ın Alice rolünde yer alması planlanıyor. Diğer oyuncular arasında Emma Caulfield-Ford, Maria Dizia, Miles Gutierrez-Riley ve Okoye Okpokwasili yer alıyor.

Charlie Cox ayrıca Matt Murdock rolünü yeniden canlandırıyor Daredevil: Yeniden doğduVincent D’Onofrio ve Jon Bernthal ile birlikte.

gelince Demir kalpizleyiciler Dominic Thorne’un Riri Williams’ıyla yeniden bir araya gelecek ve Anthony Ramos’u The Hood olarak tanıtacak.

READ  Oprah Winfrey, 'The Color Purple' Yıldızının Prodüksiyonla İlgili Endişelerini İfade Etmesinin Ardından Taraji P. Henson'la İlgili Olduğu İddia Edilen Davayı Konuştu - Son Teslim Tarihi