Mayıs 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

“Maymunlar Gezegeni Krallığı” filminin hasılatı 6 milyon dolardan fazlaydı

“Maymunlar Gezegeni Krallığı” filminin hasılatı 6 milyon dolardan fazlaydı

Özel: Kaynaklar bize 20th Century Studios’un Maymunlar Gezegeni Krallığı Yaklaşık 6,5 milyon dolarlık önizlemeyle iyi bir başlangıç ​​​​yaptı. Bu, Perşembe gecesi saat 15:00’te birikmeye başlayan paradan ve Çarşamba günü saat 19:00’da başlayan hayran gösterilerinden elde edilen yaklaşık 1,6 milyon dolardan oluşuyor.

Gelmiş geçmiş en iyi perşembe gecesi olup olmadığını yarın sabah öğreneceğiz Maymunlar 2017’nin en iyi filmleri Maymunlar Gezegeni Savaşı Cuma günkü 22,1 milyon dolarlık alım ve 56,2 milyon dolarlık açılıştan önceki ön izleme gecesinde 5 milyon dolar hasılat elde etti. Wes Ball’un yönettiği PG-13’ün devamı, Matt Reeves olaylarından 300 yıl sonrasını konu alıyor. Maymunlar Gezegeni için Savaş.

Aslında, Maymunlar Gezegeni KrallığıPerşembe bunu aştı Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti Cuma günkü 27,6 milyon dolarlık darphaneden önce 4,25 milyon dolar hasılat elde eden ve üç günde 72,6 milyon dolarlık dev bir hasılat elde eden bu film, hala rekor bir yurt içi çıkış rakamı. MaymunlarFranchise.

Maymunlar Gezegeni Krallığı Eleştirmenlerle Rotten Tomatoes’ta %82, RT izleyicileriyle de %82’lik bir reytinge sahip.

Bu gecenin sonuçları, Universal’ın 3,15 milyon dolarlık Çarşamba ve Perşembe ön izlemelerinin yanında biraz temiz hava niteliğinde kurban Geçen hafta sonu 27,7 milyon dolarlık bir açılışla başarısız oldu. Hayranlar her zaman perşembe gecesi gösterilerini doldururken biz de Maymunlar Gezegeni Krallığı 2 saat 25 dakikalık çalışma süresiyle tüm hafta sonu boyunca bir arada tutabilirsiniz.

Bu gece, Ball’un filminin en iyi eleştirel ön izlemesi var, tüm filmlerinden daha iyi. Labirent koşucusu Başlıklar.

READ  Pantone'nin 2024 Yılın Rengi Şeftali Tüyü