Mayıs 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

‘Fantastik Dörtlü’de Galactus rolünde Ralph Ineson yer alıyor (Özel)

‘Fantastik Dörtlü’de Galactus rolünde Ralph Ineson yer alıyor (Özel)

Fantastik Dörtlü, kötü adamınızı tanıyın.

Ralph Ineson, otuz yıla yayılan kariyeri olan İngiliz aktör Harry Potter Yakın zamandaki korku ön filmlerine kadar filmler İlk alametMarvel Studios’un düşmanı Galactus’un önemli kısmını alıyor Muhteşem Dörtlü.

Marvel Sinematik Evreni şemsiyesi altındaki ilk Fantastik Dörtlü filmi olan yüksek profilli, büyük bütçeli film, İngiltere’de yaz ortasında yapılması planlanan çekimlerden önce geçtiğimiz haftalarda gösterime girdi.

Çağrı sayfasında Perdro Pascal, bilim adamı Reed Richards/Mr. Harika, Sue Storm/Görünmez Kadın rolünde Vanessa Kirby, seksi kardeşi Johnny Storm/Human Torch rolünde Joseph Quinn ve Richards’ın fiziksel engelli arkadaşı Ben Grimm/The Thing rolünde Ebon Moss-Bachrach. Julia Garner ayrıca, bazılarının Köstebek Adam ya da John Malkovich’in de imza attığı HERBIE robotu olabileceğini öne sürdüğü, açıklanmayan bir rolde kadın Gümüş Sörfçü ve Paul Walter Hauser rolüne seçildi.

Enson’un, gezegenlerin yaşam gücünü yiyen galaksiler arası bir varlık olan Galactus’u canlandıracağı söyleniyor. Ve şimdi oynamak için yanlış gezegeni seçti.

Marvel Comics’te Stan Lee ve Jack Kirby tarafından yaratılan Galactus, devasa bir insansı figür olarak karşımıza çıkıyor. Karakter ilk kez 2007’de beyazperdede göründü Fantastik Dörtlü: Gümüş Sörfçünün YükselişiBu onu CGI tarafından yaratılan kozmik bir bulut şeklinde tasvir ediyordu. Hayranların hoşuna gitmeyen bir görünümdü.

Matt Shakman yeni filmi yönetecek Fantastik Dörtlü Marvel’ın hikayeyi süper takımın ilk yaratıldığı dönem olan 1960’larda kurgulamak gibi ilginç ve yaratıcı bir seçim yaptığını gösteren bu özellik. Senaryoyu Eric Pearson, Josh Friedman, Jeff Kaplan ve Ian Springer yazdı. Peter Cameron (WandaVision) ayrıca proje hakkında bazı yazılar yazdı.

Ineson şu anda ekranlarda yirmi yaşında bir rahip olarak görünüyorsen Yüzyıl İlk alamet Geçen yıl bir Gareth Edwards filminde önemli bir rol oynadı. yaratıcı. Daha önce Robert Eggers’ın draması Vikings’te rol almıştı. Norveçli Kendisiyle ilk kez ünlü bir korku filminde çalışan yönetmenle yeniden iş birliği yapar. cadıvampir filmi için NosferatuA listesindeki oyunculardan oluşan Nicholas HoltAaron Taylor-Johnson, Emma Corrin, Bill Skarsgård ve Willem Dafoe. Odak versiyonları Nosferatu Aralık ayında.. ve şu anda bir Guillermo del Toro filminin prodüksiyonu yapılıyor Frankeştayn Jacob El Wardi, Oscar Isaac, Mia Goth ve Christoph Waltz’la birlikte.

READ  SAG-AFTRA, video oyunlarında kullanılmak üzere AI Voiceover Studio ile anlaşma imzaladı

Ineson’u Gersh, Gordon ve French temsil ediyor.