Eylül 25, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Megan Thee Stallion’un en sevdiği atıştırmalık midenizi bulandıracak ve Houston yerlileri buna bayılacak

Megan Thee Stallion'un en sevdiği atıştırmalık midenizi bulandıracak ve Houston yerlileri buna bayılacak

Houston yerlisi ve Grammy Ödüllü rapçi Megan Sana Aygırı Gece programında Jimmy Fallon’a en sevdiği çocukluk atıştırmalıklarını söyledi ve bu mideni bulandırabilir. Yerel olarak sevilen karışım Baharatlı Cheetos ve Turşu.

Konuk olarak göründü Jimmy Fallon ile Geç Gece 11 Ağustos’ta yeni albümünü tartışmak için Traomazinancak ev sahibi, röportaj sırasında yeterince alamadığını itiraf ettiği yemeği çabucak aldı.

“Cheetos’u sıcak yiyoruz, ama içinde turşu var,” diye açıkladı ve Fallon’a zaten zevk aldığı bir örnek sundu.

Görünüşe göre rastgele kombinasyon, Bayou Şehrinde çok popüler. Kayıt sanatçısı, atıştırmanın sadece orada gördüğü bir şey olduğunu bile belirtti.

Aslında, Teksas’taki küçük işletme sahipleri, ikonik mutfak ikilisini yepyeni bir düzeye taşıdı ve onları Houstonlıların can attığı tuhaf kreasyonlara dönüştürdü.

Lezzeti arttırmak için ekşi bir çeşni olan güderi veya farklı şeker türleri gibi malzemeler kullanırlar.

Bölgede kutlanıyor, hatta bu yıl popüler Houston Hayvancılık Gösterisi ve Rodeo Yarışması Bir sepet dilimlenmiş turşu cipsi nacho peyniri ile kaplandı ve yemek yiyenlerin sipariş edebileceği gibi sıcak Cheetos serpildi.

Şehirde de bulabileceğiniz bir şey, tuzlu sebzeler ve gevrek mısır pufları içeren bazı eşsiz tatlılardır.

Chito ile dolu çöller var Meyve karışımları ve turşular gibiveya bir Sıcak peynirli turşular ve güderilere batırılmış şeftalili tatlı halkaları.

Bazı yerler, içinde paketlenmiş sıcak Cheetos ile birlikte turşu aromalı sno konileri gibi egzotik kreasyonlar yaratacak kadar ileri gider.

Bu kreasyonları Güney Teksas şehrinin hemen hemen her yerinde ve hatta ötesinde, Latin kökenli ev aşçılarından veya sno koni büfeleri ve antojito noktaları gibi yerlerde bulabilirsiniz.

READ  'Batgirl' yıldızı Leslie Grace, Instagram'da iptal edilen filme yanıt verdi