Ekim 6, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Matt Damon, Jennifer Lopez’in düğünü için Gürcistan’a gitti.

Matt Damon, Jennifer Lopez'in düğünü için Gürcistan'a gitti.

Matt Damon ve eşi Luciana Barroso, Cuma günü Ben Affleck ve Jennifer Lopez’in düğününden önce Gürcistan’a geldi.

Özel olarak Sayfa Altı tarafından elde edilen fotoğraflarda, paparazziler, özel jetle uçan çifti, 50 yaşındaki aktörün 53 yaşındaki Lopez ile evlilik yemini edeceği Affleck’in mülkünün yakınındaki bir havaalanında yakaladı.

51 yaşındaki Damon – Affleck’in uzun zamandır en iyi arkadaşı ve “Good Will Hunting” işbirlikçisi – bol kesim haki, beyaz bir gömlek ve siyah düğmeli bir gömlek giyiyordu.

Havacı güneş gözlükleri ve siyah bir beyzbol şapkası ile aksesuar yaptı.

Bu arada, kızları Isabella, 16, Gia, 13 ve Stella, 11’i Damon’la paylaşan 46 yaşındaki Barroso, beyaz bir tulum, büyük gölgeler ve hayvan baskılı spor ayakkabılar giyiyordu.

Damon’ın Affleck’in ikinci “I Dos” setinde orada olmak için çaba sarf etmesi şaşırtıcı değil. (Daha önce 2005’ten 2018’e kadar Jennifer Garner ile evliydi).

2016 yılı boyunca “Entertainment Tonight” ile röportaj, Damon, kendisinin ve Affleck’in kırılmaz bir bağı paylaştığını açıkladı.

Gürcistan'dan Matt Damon ve Luciana Barroso
Çift günlük kıyafetleriyle geldi.
TheImageDirect.com

“Onu 35 yıldır tanıyorum ve birlikte büyüdük” dedi. “Aynı şeyi severdik – oyunculuk ve film yapmak. Sanırım yaşam boyu bağ kurduğumuz gerçekten biçimlendirici ve önemli yıllar boyunca birbirimizin takıntısıyla beslendik.”

Damon ve Barroso saatler sonra geldi Daily Mail bildirdi Affleck’in annesi Christopher Ann Boldt, hastaneye koştu Güneydeki ünlü oğlunun malikanesinin iskelesinden düştükten sonra.

Matt Damon ve Ben Affleck
Damon ve Affleck, onlarca yıldır güçlü bir dostluk sürdürüyorlar.
Getty Resimleri

Çıkış, annesiyle birlikte hastanede Lopez ve Affleck’in fotoğraflarını aldı.

Boldt kazasından önce gelin ve damat düğünlerine hazırlanmak için Gürcistan’a geldiler.

Çift, çocuklarıyla fotoğraf çektirdi Savannah’da Alışveriş büyük günden önce. ‘Argo’ yıldızının kardeşi Casey Affleck de kasabaya gelirken görüldü ve tabii ki Dunkin’de dur Hafta sonu şenliklerinden önce bir kafein düzeltmesi için.

READ  GIF'lerin yaratıcısı Stephen Willheit 74 yaşında öldü
Ben Affleck ve Jennifer Lopez birlikte poz veriyor "benimle evlen" ilk gösteri
Affleck ve Lopez, Temmuz ayında Las Vegas’ta düzenlenen sürpriz bir düğün sırasında işleri gerçekten resmileştirdi.
Getty Resimleri

Page Six’in özel olarak bahsettiği gibi, Lopez ve Affleck konseri resmi olacak ünlü yaşam koçu tarafından jay shetty.

Shetty’nin “On Purpose” podcast’inde yer alan Lopez, daha önce son filmi “Marry Me” için Şubat ayında dört düğün düzenlemesi için onu davet etmişti.

haddi zatında Hazırlıklar devam ediyor Perşembe günü Affleck’in evinde, Sayfa Altı, Lopez’in özel bir Ralph Lauren elbisesiyle koridorda yürümesinin beklendiğini öğrendi.

Ben Affleck'in Georgia'daki mülkü
A listesindeki koca, Affleck’in Georgia mülkünde “yapıyorum” (yine) diyor.
arkaplan

A listesi çifti bir sürpriz sırasında işleri zaten resmileştirdi Las Vegas düğünü Temmuz ayında Lopez iki görünüm giydi: basit bir Alexander McQueen elbisesi onu “uzun yıllar” kurtaran Zuhair Murad imzalı detaylı dantel elbise.